img

10 urodziny Hotelu Ossa!

www.hotelossa.pl

4 lutego 2017 roku odbyła się uroczysta gala z okazja 10 urodzin czterogwiazdkowego Hotelu Ossa Congress&Spa pod Warszawą. Wśród zaproszonych gości pojawiły się gwiazdy show biznesu
i politycy.


Jubileusz 10-lecia Hotelu Ossa, w którym wzięło udział ponad 900 zaproszonych gości poprowadzili: dziennikarka i prezenterka Agnieszka Hyży oraz aktor i piosenkarz Marek Kaliszuk. Gości kolejno powitali: założyciele Hotelu Małgorzata Chechlińska i Grzegorz Krzanik, którzy opowiedzieli pokrótce o jego możliwościach i tym, jak rozwijał się na przestrzeni lat, Jakub Chechliński, założyciel Hotelu Ossa, właściciel i prezes firmy Grupa Trip Kongresy, który podziękował całej załodze za zaangażowanie i mocny wkład w rozwój obiektu oraz Marek Parjaszewski, Dyrektor Hotelu i Członek Zarządu nowego operatora - Centrum Kongresowego Ossa, zapewniając, że podobnie jak przez ostatnie lata Hotel Ossa będzie kierował się maksymą "Nie ma scenariusza, którego nie zrealizujemy" i podejmie się nowych, nawet najtrudniejszych wyzwań. Wieczór uświetniły koncerty: Justyny Steczkowskiej, Magdy Steczkowskiej i samego prowadzącego, Marka Kaliszuka. W imieniu Gości na scenie pojawił się Jacek Cygan z autorskimi życzeniami w formie piosenki. Tradycyjne sto lat połączone z krojeniem imponującego tortu, który powstał oczywiście w cukierni Hotelu Ossa, odśpiewała Magda Steczkowska.

Swoją obecnością galę 10-lecia Hotelu Ossa zaszczyciły znane osobistości ze świata polityki, aktorzy oraz muzycy m.in. posłowie europarlamentu: Jerzy Buzek i Danuta Hubner, Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak - Kamysz, Wicemarszałkowie Województwa Łódzkiego Dariusz Klimczak i Artur Bagieński, Starosta Powiatu Rawskiego Józef Matysiak, były Wicewojewoda Krakowa Wojciech Szczepanik, profesor Magdalena Środa, Prezydent Konfederacji Lewiatan Henryka Bochniarz, prezenterka Odeta Moro, aktorka Ela Romanowska, prezenterka i dziennikarka Ewa Pacuła, aktorzy teatru Kwadrat w tym Paweł Małaszyński, Paweł Wawrzecki, Ewa Wencel, Grzegorz Wons Andrzej Nejman.

Przypomnijmy: Hotel Ossa Congress & Spa (oddalony 60 km od Warszawy i Łodzi) posiada bogate zaplecze biznesowe (35 sal konferencyjnych w tym: Amfiteatralna na 600 osób, Audytorium Maksimum na 1600 osób oraz przestrzeń wystawiennicza o powierzchni 3500 m2), rekreacyjne (16 gabinetów SPA, kręgielnia, basen, karczma, łącznie trzy niezależne restauracje) i noclegowe (522 pokoje). Jest miejscem wielu znanych eventów m.in. corocznych meczów charytatywnych współorganizowanych z Teatrem Kwadrat oraz zgrupowań Polskiej Reprezentacji Rugby.

zdjecie

zdjecie

zdjecie

zdjecie

Nasi partnerzy