img

Atrakcyjne pakiety konferencyjne w Dworze Many

www.dwormany.pl

Dwór Many jest wyjątkowym kompleksem zlokalizowanym nieopodal Warszawy, w miejscowości Tarczyn. Obiekt jest znakomitym miejscem do organizacji eleganckich, kameralnych spotkań biznesowych, tematycznych i rodzinnych. Wykwintne wnętrza Dworu, nastrojowe podziemia, zabytkowy park i stawy pozwalają na odnalezienie spokoju, komfortu oraz natury.

Dwor many

Opis Dworu Many

Planując organizację niedużego spotkania firmowego nie sposób pominąć ofertę Dworu Many. Odizolowany od wielkomiejskiego zgiełku obiekt pozwala przeprowadzić wydarzenia biznesowe w spokoju, ciszy i dyskrecji. Co więcej Dwór jest idealną przestrzenią do odbycia rozmów biznesowych oraz firmowych spotkań.

pakiety konferencyjne

Pakiety konferencyjne

Na klientów biznesowych odwiedzających Dwór Many czekają dwa atrakcyjne pakiety konferencyjne: MINI oraz MAXI. Pierwszy z nich przeznaczony jest dla grup do 30 osób i obejmuje wynajem wybranej sali konferencyjnej z wyposażeniem, przerwę kawową, lunch oraz korzystne ceny noclegów w pokojach dwuosobowych. Pakiet konferencyjny MAXI skierowany jest do klientów organizujących spotkania dla ponad 30 uczestników i obejmuje rozszerzony pakiet usług z oferty MINI.

sale konferencyjne

Sale konferencyjne

Zaplecze konferencyjne Dworu Many tworzy pięć kompleksowo wyposażonych i przygotowanych sal, które pozwalają przeprowadzić szkolenie, konferencję, prezentację lub spotkanie firmowe dla grup od kilkunastu do ponad 200 osób. Obiekt posiada bazę noclegową dla 85 gości, co przekłada się na możliwość organizacji nawet kilkudniowych wydarzeń firmowych. W Dworze funkcjonuje restauracja.

Data publikacji: 10.01.2017

Nasi partnerzy