img

Biznes event u podnóża Tatr

www.toporow.pl

Trzygwiazdkowy Hotel Toporów znajduje się w Białce Tatrzańskiej, u podnóża najpiękniejszych polskich gór. Oferuje konferencje, imprezy firmowe oraz wygodne noclegi w pięknej okolicy.

Hotel zapewnia komfortowe sale konferencyjne z kompleksową obsługą techniczną i gastronomiczną. Organizuje także imprezy typu integracja, incentive czy team building, podczas których można sprawdzić się w łucznictwie, paintballu, wspinaczce, raftingu lub przejechać quadem albo kuligiem. Wieczorny odpoczynek zapewni dyskoteka z profesjonalnym DJ lub impreza z góralską kapelą, grillowanie w szałasie nad Białką czy wieczór tematyczny.

Baza noclegowa hotelu to pokoje 1,2,3-osobowe, studia (dwupokojowe), pokoje typu Lux oraz 5-osobowy apartament. Każdy wyposażony jest w łazienkę i Wi-Fi, a ich wnętrza łączą tradycyjne, drewniane elementy zdobnicze z nowoczesnymi elementami wykończenia. Restauracja Stylowa zapewni ucztę w stylu podhalańskim przygotowaną z naturalnych produktów i szeroki wybór win. W regionalnej izbie góralskiej można poczuć klimat Tatr przy góralskiej muzyce na żywo i pieczonym prosiaku.

Nasi partnerzy