img

Business Link po raz trzeci!

astoria.business.link

To nowy wymiar co-workingu, połączenie prestiżu i funkcjonalności, w niepretensjonalnych wnętrzach. Nowa lokalizacja spełni wymagania niejednego biznesu.

business link

O obiekcie

Business Link Astoria znajduję się w nowoczesnym biurowcu Astoria Premium Office. To miejsce klimatyczne, w samym sercu Śródmieścia Warszawy, na ul. Przeskok 2. Bryła biurowca doskonale wtapia się w otoczenie, z części biur rozpościera się widok na Pałac Kultury i Nauki. Business Link Astoria zajmuje trzy kondygnacje biurowca, co przekłada się na prawie 4000 mkw. powierzchni.

business link

Sale konferencyjne Business Link

Możemy skorzystać z 156 biur lub idealnie rozplanowanych przestrzeni co-workingowych. Na potrzeby spotkań biznesowych przygotowano 11 sal konferencyjnych. Po pracy można odpocząć na zielonym tarasie widokowym o powierzchni 400 mkw. Każde biuro może zostać urządzone na indywidualne życzenie i uzupełnione o unikatowe elementy. Największe dają szansę na komfortową pracę 6 osób. Dostajemy możliwość korzystania, bez limitu, ze strefy barowej oraz strefy chillout’u. Dostęp do biur możliwy jest przez 7 dni w tygodniu o dowolnej porze.

Sale konferencyjne w województwie mazowieckim

Do wyboru mamy ponad 580 sal przystosowanych do organizacji konferencji bądź eventów biznesowych. Pełna lista znajduje się tu: sale na konferencje mazowieckie.

Data publikacji: 03.01.2018

Nasi partnerzy