img

Centrum Hotelowo-Konferencyjne Witek - idealna przestrzeń na biznesowa

www.hotelwitek.pl

Centrum Hotelowo-Konferencyjne Witek jest miejscem o 16-letnich tradycjach, które idealnie sprawdza się w czasie organizacji wydarzeń biznesowych. W nowoczesnych i komfortowych wnętrzach obiektu z sukcesem realizowane są szkolenia, kongresy, pokazy, wystawy, pikniki, uroczyste bankiety, jak również biesiady i imprezy plenerowe.

Centrum Hotelowo-Konferencyjne Witek dysponuje 12 salami konferencyjnymi. Zróżnicowane powierzchnie pomieszczeń pozwalają na swobodny wybór i dostosowanie sali do charakteru organizowanego spotkania. W obiekcie możliwe jest przeprowadzenie spotkania zarówno dla kilku osób, jak i dla grupy 400 gości. Tuż przy obiekcie znajduje się parking z 350 bezpłatnymi, monitorowanymi przez całą dobę miejscami parkingowymi.

Sale Konferencyjne CHK Witek charakteryzują się jasnymi wnętrzami, ekskluzywnym charakterem i świetnym wyposażeniem. We wszystkich pomieszczeniach znajdują się wysokiej klasy urządzenia audio-wizualne, które zapewniają najwyższą jakość prowadzenia prezentacji i pokazów. Sale wyposażone są również w klimatyzację, gwarantującą komfortowe warunki do pracy zarówno w czasie prywatnych, jak i służbowych zebrań.

Na każdym etapie organizacji wydarzeń biznesowych CHK Witek klienci mogą liczyć na pomoc doświadczonego zespołu konferencyjnego, który dba o wybór najlepszej sali, przerw kawowych oraz atrakcji w czasie wolnym.

Data publikacji: 31.03.2017

Nasi partnerzy