img

Centrum Szkoleniowe DACPOL - Twoje miejsce na konferencje!

Centrum Szkoleniowe DACPOL to nowoczesny budynek skrywający 5 dobrze wyposażonych sal konferencyjnych oraz szkoleniowych. Oferowane powierzchnie pozwalają na organizację wydarzeń firmowych do 100 osób

Centrum Szkoleniowe położone jest w pobliżu południowych granic Warszawy, co sprawia, że podróż do centrum stolicy oraz Międzynarodowego Lotniska Chopina zajmuje niewiele czasu. To doskonałe rozwiązanie, w przypadku organizacji konferencji czy szkolenia, dla osób spoza Warszawy.

Wychodząc naprzeciw wymagań klientów, Centrum Szkoleniowe DACPOL, daje możliwość dowolnej aranżacji powierzchni według życzenia organizatora. To bardzo korzystne rozwiązanie przy organizacji nietypowych wydarzeń czy szkoleń. Dbając o komfort organizatora, jak i zaproszonych gości, sale konferencyjne wyposażone zostały w klimatyzację. Nie zabrakło również sprzętu audiowizualnego niezbędnego do przeprowadzenia spotkania. Do dyspozycji wynajmującego oddano m.in. projektor multimedialny, ekran, telewizor, mikrofony bezprzewodowe czy flipcharty. Dobrą jakość dźwięku podczas wydarzenia gwarantuje system nagłośnieniowy. Przed oferowanymi salami znajdują się czytelne tablice informacyjne do dowolnego wykorzystania. Prowadzenie spotkania będzie dużo przyjemniejsze i sprawne, dzięki systemowi zdalnego sterowania urządzeń prezentacyjnych. Na terenie ośrodka jest oferowany bezprzewodowy dostęp do Internetu. W trakcie trwania konferencji można skorzystać z oferty cateringowej lub przerw kawowych.

Wprowadzając kompleksową ofertę zadbano także o możliwość organizacji noclegu. Przygotowano nowocześnie wyposażone pokoje gościnne, które sprzyjają efektywnej pracy, ale również dają gwarancję odpoczynku z dala od zgiełku miasta. To bardzo dobra alternatywa do kosztownych czy odległych hoteli i ośrodków z Warszawy. Oferowane pokoje jedno- i dwuosobowe z łazienką wyposażone zostały w wygodne meble oraz sprzęty niezbędne przy pobycie krótkoterminowym. Aby umilić pobyt zadbano o detale takie jak: zestawy kosmetyków czy Tv sat. Dla gości zmotoryzowanych przygotowano parking na strzeżonym terenie. Kolejnym ważnym atutem skłaniającym do wyboru Centrum Szkoleniowego DACPOL jest profesjonalna oraz dyskretna obsługa, która służy pomocą na każdym etapie przeprowadzanego wydarzenia.

W trosce o zachowanie wysokiej jakości usług wycenę organizacji szkoleń czy konferencji personel dokonuje indywidualnie, po rozmowie z zainteresowanymi. Cena organizacji wydarzenia uzależniona będzie od różnych czynników: wielkości imprezy czy skorzystania z usług dodatkowych lub noclegów.

Serdecznie polecamy, Centrum Szkoleniowe DACPOL, jako sprawdzonego, solidnego i korzystnego cenowa partnera!

Data publikacji: 24.04.2019

Nasi partnerzy