img

Grand Ascot**** – nowy hotel na konferencje w Krakowie już otwarty!

grandascot.pl

Grand Ascot jest nowym, prestiżowym hotelem konferencyjnym zlokalizowanym w centrum Krakowa. Obiekt wyróżnia się elegancją, stylowymi wnętrzami, przyjazną obsługą i najwyższym poziomem usług. Butikowy hotel stanowi doskonałą propozycję dla klientów biznesowych oraz osób odwiedzających stolicę Małopolski w celach turystycznych.

Czterogwiazdkowy Grand Ascot dysponuje dwoma klimatyzowanymi, przestronnymi salami konferencyjnymi, a także dwoma mniejszymi pokojami typu business room, idealnie sprawdzającymi się podczas kameralnych spotkań firmowych. Wszystkie pomieszczenia oferowane są z nowoczesnym, kompleksowym wyposażeniem, które umożliwia przeprowadzenie szkoleń, konferencji i pokazów na najwyższym poziomie. Największa z sal jest w stanie pomieścić nawet 100 gości.

Hotel Grand Ascot proponuje nocleg w 63 ekskluzywnych, nowocześnie wyposażonych pokojach i apartamentach. Ich wnętrza gwarantują komfort pobytu zarówno turystom, jak i klientom podróżującym służbowo. Obiekt dysponuje również specjalnym pokojem dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych, w którym wyeliminowane zostały bariery architektoniczne.

W hotelu Grand Ascot, poza wielofunkcyjnymi salami konferencyjnymi i luksusowymi pokojami, znajdują się również klimatyczny lobby bar oraz elegancka restauracja serwująca dania tradycyjnej kuchni europejskiej. W przestronnej sali restauracyjnej możliwe jest zorganizowanie imprezy integracyjnej dla pracowników, czy też przyjęcia firmowego nawet do 70 uczestników.

Wśród licznych atutów hotelu Grand Ascot na uwagę zasługuje jego znakomita lokalizacja w sercu Krakowa. W bliskim sąsiedztwie obiektu znajdują się najważniejsze zabytki miasta, takie jak Wawel, Rynek Główny i Sukiennice.

Data publikacji: 17.07.2017

Nasi partnerzy