img

Hotel Krakowska Residence**** na finiszu – otwarcie już w czerwcu!

deweloper.arche.pl

Grupa Arche kończy prace związane z budową nowego obiektu hotelowego w Warszawie - Krakowska Residence****. Projekt realizowany u zbiegu ulicy Łopuszańskiej z Aleją Krakowską znajduje się już w ostatniej fazie przygotowań do otwarcia. W czerwcu br. hotel oficjalnie rozpocznie funkcjonowanie i przyjmie pierwszych gości.

Hotel Odeon

Budowa czterogwiazdkowego hotelu Krakowska Residence rozpoczęła się w sierpniu 2016 roku i trwała niespełna dwa lata. W jej efekcie powstał luksusowy obiekt hotelowy z 339 pokojami oraz 17 eleganckimi apartamentami. Baza noclegowa zajmuje piętra od drugiego do ósmego i obejmuje pokoje 1- oraz 2-osobowe. Uzupełnienie oferty stanowią pokoje suite cechujące się podwyższonym standardem oraz apartamenty ulokowane są na ostatniej kondygnacji.

Łącznie 9-kondygnacyjny hotel Krakowska Residence dysponować będzie powierzchnią użytkową wynoszącą około 12 tys. mkw. Projekt aranżacji wnętrz nowoczesnego obiektu został opracowany przez firmę Emkwadrat Architekci. W bliskim otoczeniu nowego hotelu na warszawskich Włochach znajdować się będzie: Hotel Golden Tulip Warsaw Airport oraz Biurowiec Hynka/Gładka.

Sale konferencyjne w hotelu Odeon

We wnętrzach prestiżowego obiektu mieści się profesjonalne centrum konferencyjne, restauracja oraz bar. Dodatkowo w celu zapewnienia wygody gościom w projekcie hotelu uwzględniono również budowę kameralnego SPA, strefę odnowy biologicznej oraz salę fitness. Z uwagi na liczne udogodnienia nowy hotel z pewnością przypadnie do gustu klientom podróżującym służbowo oraz organizatorom wydarzeń biznesowych.

Atrakcyjne sale konferencyjne w województwie mazowieckim

W całym województwie mazowieckim jest około 600 obiektów, w których możemy zorganizować konferencję; są to obiekty o różnym standardzie cenowym wśród których każdy znajdzie idealne miejsce na swoje wydarzenie. Przedstawiamy pełną listę sale konferencyjne Mazowieckie.

warszawa_województwo_mazowieckie

Data publikacji: 11.02.2018

Nasi partnerzy