img

Hotel Lamberton – najwyższa jakość konferencji pod Warszawą

www.hotellamberton.pl

Hotel Lamberton to 3-gwiazdkowy obiekt zlokalizowany w miejscowości Ołtarzew, który specjalizuje się w organizacji wydarzeń biznesowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wyjątkowemu, neoklasycystycznemu charakterowi, hotel pozwala na przygotowanie konferencji i szkoleń na najwyższym poziomie. Znaczącym walorem obiektu jest bliska odległość od Warszawy.

W Hotelu Lamberton znajduje się 9 sal konferencyjnych, wyposażonych w klimatyzację i nowoczesny sprzęt multimedialny. Największe pomieszczenie pozwala na organizację spotkania dla 350 osób przy ustawieniu teatralnym. Łączna powierzchnia konferencyjna hotelu to aż 1000 mkw. Wszystkie sale cechuje unikalny styl, efektowne oświetlenie i przemyślane rozwiązania techniczne. Pomieszczenia oddzielone są mobilnymi, dźwiękoszczelnymi ścianami, które pozwalają na łączenie ich powierzchni.

Biznesowy Hotel Lamberton dysponuje 102 pokojami, dzięki którym możliwe jest przeprowadzanie kilkudniowych wydarzeń. Obiekt stanowi doskonałe miejsce nie tylko do pracy, ale również umożliwia wypoczynek, rozrywkę, integrację oraz wzmocnienie energii i motywacji. Co więcej znajdujący się przy hotelu duży ogród połączony z trawiastym boiskiem, pozwala gościom na podejmowanie aktywności i gier sportowych na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 31.12.2016

Nasi partnerzy