img

Hotel Oskar – nowy trzygwiazdkowy obiekt na konferencje

hoteloskar.pl

W Puławach otwarto nowy obiekt dysponujący salą konferencyjną – Hotel Oskar. Miejsce jest idealną propozycją dla osób poszukujących znakomitej lokalizacji i doskonałego serwisu hotelarskiego.

Obiekt zlokalizowany jest bezpośrednio nad puławskim bulwarem wiślanym, a jednocześnie w sąsiedztwie ważnych arterii drogowych, co gwarantuje doskonałą komunikację oraz możliwość podziwiania pięknych widoków. Otwarty na początku listopada hotel znakomicie sprawdzi się zarówno podczas wyjazdów służbowych, jak i prywatnych.

Hotel Oskar dysponuje odpowiednio zaaranżowaną i w pełni wyposażoną salą konferencyjną, co stanowi podstawę udanego wydarzenia. W obiekcie możliwe jest zorganizowanie spotkania nawet dla 80 uczestników. Hotel oferuje klientom biznesowym specjalnie przygotowane pakiety konferencyjne.

Bazę noclegową obiektu stanowi 37 wygodnych i klimatyzowanych pokoi, z których część przystosowana jest do wymagań osób niepełnosprawnych. Na terenie hotelu funkcjonuje restauracja, serwująca dania kuchni polskiej i światowej. Hotel Oskar świadczy usługi w standardzie trzygwiazdkowym.

Nasi partnerzy