img

Hotel Unicus Palace – nowy 5-gwiazdkowiec na Starym Mieście już otwarty

www.hotelunicuspalace.pl

Pierwsi goście mieli okazję skorzystać z usług nowego, luksusowego Hotelu Unicus Palace w Krakowie. Pięciogwiazdkowy obiekt otwarto w ostatnich dniach sierpnia. Hotel położony na skrzyżowaniu ul. Floriańskiej ze św. Marka oferuje nocleg w komfortowych pokojach, zaplecze konferencyjne oraz wypoczynek w strefie wellness.

Hotel Unicus Palace dysponuje dwiema nowoczesnymi salami konferencyjnymi, które pozwalają przeprowadzić profesjonalne spotkania firmowe, konferencje czy też szkolenia. Oba pomieszczenia oferowane są klientom z najwyższej jakości sprzętem i wyposażeniem, które gwarantuje wysoki komfort pracy.

Bazę noclegową obiektu tworzy 60 pokoi, które charakteryzują się dużą przestronnością i elegancką aranżacją wnętrz. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, dostęp do internetu, telewizję satelitarną oraz szereg dodatkowych udogodnień sprzyjających zarówno odpoczynkowi, jak i wypełnieniu służbowych obowiązków.

Na gości odwiedzających Hotel Unicus Palace czekają również dwie znakomite restauracje oraz strefa relaksu. Obiekt umożliwia odpoczynek w basenie rekreacyjnym, saunie suchej i parowej, jacuzzi, a także w gabinecie masażu. Znakomita lokalizacje obiektu zapewnia swobodny dostęp do najważniejszych zabytków miasta.

Data publikacji: 06.09.2017

Nasi partnerzy