Konferencje w atrakcyjnych regionach - Kampinoski Park Narodowy - godowe spektakle o charakterze musicalowym

logo

Szkolenia dla firm

Konferencje w SPA

Hotel Pałac Alexandrinum

Hotel Pałac Alexandrinum

Liczba sal konferencyjnych

Liczba sal konferencyjnych:

3

Największa sala konferencyjna

Największa sala konferencyjna:

100

Liczba miejsc noclegowych

Liczba miejsc noclegowych:

70

Zobacz również:

Konferencje w zabytkach

Hostel Przystanek Toruń

Hostel Przystanek Toruń

Liczba sal konferencyjnych

Liczba sal konferencyjnych:

5

Największa sala konferencyjna

Największa sala konferencyjna:

130

Liczba miejsc noclegowych

Liczba miejsc noclegowych:

150

Zobacz również:

Konferencje w atrakcyjnych regionach

Kampinoski Park Narodowy - godowe spektakle o charakterze musicalowym

Kampinoski Park Narodowy - godowe spektakle o charakterze musicalowym

Lasy i bagna niedaleko Warszawy, sympatyczne łosie i weekendowe wycieczki za miasto – Kampinoski Park Narodowy, poniekąd słusznie, nasuwa nam zazwyczaj taki właśnie zestaw skojarzeń. Mogłoby się wydawać, że podróż do Puszczy Kampinoskiej to opcja tylko dla rodzin z dziećmi i emerytów – nic bardziej mylnego! Czas odkryć jego uroki dla organizatorów konferencji i wyjazdów firmowych.

Sielskie krajobrazy na wyciągnięcie rękiKampinoski Park Narodowy cieszy się sporą popularnością wśród firm i przedsiębiorców z Warszawy i okolic ze względu na swoją świetną lokalizację. Ten rozległy kompleks leśny przecięty niezwykle malowniczo szerokim korytem Wisły znajduje się bowiem niespełna 40 km na północny zachód od polskiej stolicy. Aż trudno uwierzyć, że tak dzikie, dziewicze tereny zachowały się w bezpośrednim przecież sąsiedztwie największej metropolii Europy środkowowschodniej!

Puszcza Kampinoska to jednak nie tylko, jak zdaje się uważa znaczna część naszych rodaków, dzikie zielone bory pełne okazałych prawdziwków i pasących się łosi. W skład obszaru chronionego wchodzą także rozległe tereny bagienne i urokliwe wydmy powstałe w pradolinie Wisły.

Najlepiej przyjechać tu wiosną – niepozorne torfowiska rozkwitają wtedy niespotykaną feerią barw, a powracające z południowych wojaży ptaki bagienne: żurawie, błotniaki, rybołowy zaczynają odgrywać swoje godowe spektakle o charakterze musicalowym. Warto zobaczyć, warto posłuchać – Broadway nie może się z nimi równać!

Kawałek historiiNie wszyscy zdają sobie sprawę, że na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego leżą miejscowości niezwykle istotne dla historii naszego narodu. W Żelazowej Woli nad Utratą, zlokalizowanej w otulinie parku, urodził się wszak najsłynniejszy polski kompozytor, Fryderyk Chopin. Podczas II wojny światowej zaś to w tych okolicach toczyły się (w trakcie kampanii wrześniowej) walki nad Bzurą. Wspólna wycieczka do takich miejsc z pewnością okaże się ubogacającym doświadczeniem.

Rozrywki w Kampinoskim Parku NarodowymTo obszar niezwykle rozwinięty, jeśli chodzi o turystykę – ciągle powstają tu nowe hotele i ośrodki konferencyjne. Jeżeli chcecie Państwo zorganizować krótką, jedno- czy dwudniową konferencję, Kampinoski PN może okazać się strzałem w dziesiątkę – nie stracą Państwo zbyt dużo czasu na dojazd (to zaledwie godzina drogi z Warszawy) i efektywnie spędzą czas w jednym z luksusowych ośrodków wyposażonych w nowoczesne sale konferencyjne.

Te okolice świetnie sprawdzają się też podczas dłuższych wyjazdów – piękne okoliczności przyrody sprzyjają relaksowi na świeżym powietrzu. Martwią się Państwo, że zanudzą się na śmierć wśród iglastych lasów i kwitnących bagien? Nic podobnego. Ciągle powstają tu nowe obiekty skupione na organizacji czasu wolnego, takie jak poligony paintballowe, parki linowe, wypożyczalnie quadów czy tory gokartowe, wśród których bez obaw wybiorą Państwo coś odpowiedniego dla siebie i swoich biznesowych partnerów.

Czy Kampinoski Park Narodowy to dobry wybór? Milion turystów odwiedzających go rokrocznie nie może się mylić – warto do nich dołączyć!

red.Katarzyna Lipska
Data publikacji: 17.03.2014

 

Konferencje nad Dunajcem

Szczawnica to kurort położony w województwie małopolskim, w samym sercu Pienin. Malownicza miejscowość od wielu lat stnowi obowiązkowy punkt (...)

Zobacz również

Konferencje z adrenaliną

Konferencje w Spa

 Odpoczynek w sercu Półwyspu Helskiego

Odpoczynek w sercu Półwyspu Helskiego

Konferencja nad morzem to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy swoim gościom oprócz profesjonalnie zaplanowanego [..]

 

Hotel Haffner- koferencje w sercu Trójmiasta

 

ROBERT'S PORT **** Lake Resort & SPA w Starych Sadach

 

Hotel Azzun - Rzym jest na wyciągnięcie ręki!

Konferencje w zabytkach

Najbliższe konferencje

WYCEŃ SZKOLENIE

Zapytania grupowe

Znajdź obiekt

Województwo

Miejscowość

Nazwa obiektu

Liczba miejsc

w sali

noclegowych

Standart obiektu

Partner w Biznesie

Zapytaj nas

Szczególnie polecamy

 

 

Aktualności

Zapisz się na newsletter

www.salekonferencyjne.pl

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.