img

Konferencja Inwestycji Hotelowych „NOWOCZESNY I BEZPIECZNY HOTEL 2017”

HOTEL Nowoczesny i bezpieczny | Konferencja

O projektowaniu, budowie, bezpieczeństwie i zarządzaniu hotelami dyskutować będą projektanci, hotelarze i goście zaproszeni na spotkanie w sprawie inwestycji rynku hotelowego w Polsce podczas konferencji „NOWOCZESNY I BEZPIECZNY HOTEL 2017”, która odbędzie się w przyszły czwartek 14 września 2017 w Hotelu Scandic**** w samym sercu Gdańska.

Od dobrego i funkcjonalnego projektu, a także jego wykonania zależy powodzenie całego projektu hotelowego. Jak powinna przebiegać współpraca na linii architekt – inwestor (hotel) - generalny wykonawca? Jak ustrzec się przed najczęściej popełnianymi błędami? Jakie wymogi bezpieczeństwa musi spełnić obiekt hotelowy? Jakie obowiązki ciążą na właścicielach i zarządzających hotelami wynikające z przepisów przeciwpożarowych? Jak przygotować się do kontroli Państwowej Straży Pożarnej? Jakie wymogi należy spełnić aby hotel był dostępny i przyjazny niepełnosprawnym i jak to ma się do ewakuacji gości hotelowych z wysokich pięter? A także: jakie standardy obsługi oraz procedury należy wprowadzić by usprawnić i podnieść jakość świadczonych usług i wydajność pracy personelu hotelowego? W jakie materiały, rozwiązania i technologie warto inwestować pod względem technicznym i ekonomicznym aby budować hotele spełniające najwyższe standardy i oczekiwania najbardziej wymagających klientów?

Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas Konferencji Inwestycji Hotelowych „NOWOCZESNY I BEZPIECZNY HOTEL 2017” w Gdańsku. Swoją wiedzą podzielą się eksperci i projektanci obiektów hotelowych oraz producenci materiałów i technologii dedykowanych nowoczesnym obiektom hotelowym m.in. OWA Polska, BKT ELEKTRONIK, APC by SCHNEIDER ELECTRIC, DORMAKABA, SOWAN, GRAS czy MBB.

Wiodące Panele konferencji:
1. Nowoczesny funkcjonalny hotel. Od projektowania, wyposażenia po zarządzanie
2. Bezpieczny hotel. Projektowanie i eksploatacja infrastruktury dla środowiska hotelowego,
3. Zarządzenie nowoczesnym hotelem. Obowiązki wynikające z uregulowań prawnych

Dla kogo?
Konferencja dedykowana operatorom i zarządcom hoteli, inwestorom rynku hotelarskiego, architektom, projektantom, generalnym wykonawcom oraz pionom techniczno-eksploatacyjnym obiektów hotelowych oraz rekreacyjnych

Czego dowiedzą się uczestnicy?
10 najczęstszych błędów w projektowaniu hoteli jakich należy unikać? (kategoryzacja – na poziomie koncepcji budowlanej hotelu, dlaczego niektóre hotele mają klientów a inne nie?)
Budowa hotelu – Co musi spełniać projekt hotelu? Czy architekt ma wpływ na decyzje inwestora? Elementy kształtowania układów architektoniczno-przestrzennych i funkcji
Bezpieczeństwo pożarowe obiektów hotelowych. Wymagania w projektowaniu i w czasie eksploatacji. Hotel, a osoby Niepełnosprawne.
Sposoby zmniejszenia kosztów serwisowych urządzeń. Jak zmniejszyć pobór mocy w hotelu nawet o 30% dzięki zarządzaniu oświetleniem i klimatyzacją?
Konsekwencje Dyrektywy nr 305 UE w projektowaniu budynków hotelowych i pensjonatów
Procedury zamian w projekcie urządzeń i systemów przeciwpożarowych w kontekście Prawa Budowlanego i Ustawy z dnia 16.12.2016 r. o zmianie niektórych ustaw w celu poprawy otoczenia prawnego przedsiębiorców (Dz. U z 30.12.2016 r poz.2255 (zmiany istotne i zmiany nie istotne w odniesieniu do projektowanych warunków ochrony przeciwpożarowej)
Jak zbudować projekt Data Center dla środowiska hotelowego? Projektowanie bezpiecznej infrastruktury teleinformatycznej w środowisku hotelowym. Standardy i dobre praktyki projektowe
Dobór urządzeń i systemów przeciwpożarowych dla etapu projektowania – wskazania praktyczne dla projektantów.
Obowiązki właścicieli i zarządzających wynikające z przepisów przeciwpożarowych a kontrole Państwowej Straży Pożarnej?
KLASYFIKACJA OBIEKTU, CHARAKTER POMIESZCZEŃ – uwarunkowania wpływające na właściwy dobór przesuwnych ścian akustycznych
DESIGN Powiew świeżości w aranżacji wnętrz hotelowych
DESIGN w systemach SUG w projektowaniu nowoczesnych obiektów hotelowych
Ochrona wejść do obiektów hotelowych przed wychłodzeniem w oparciu o zmiany w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (Dz. U. z 2015 r. poz. 1422)
Nowoczesne urządzenia dedykowane do sterowania (góra/dół, włącz/wyłącz) do czujników dymu i ognia, kamer CCTV oraz oświetlenia
Nowoczesna infrastruktura środowiska hotelowego - rozwiązania zasilania gwarantowanego

Uczestnictwo w konferencji jest BEZPŁATNE objęte rezerwacją miejsc. Wśród uczestników rozlosujemy roczną Prenumeratę Magazynu HOTELARZ oraz 3 Poradniki autorstwa jednego z najważniejszych architektów w 50-letniej historii polskiego hotelarstwa.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny na stronie Organizatora: www.dndproject.com.pl pod linkiem bit.ly/2f6yu2g

Jak wziąć udział w konferencji? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie organizatora lub zarejestrować się telefonicznie pod nr 22 678 58 25. Zarezerwuj miejsce online poprzez formularz: REJESTRACJA ONLINE (adres linku: bit.ly/2j6qi6H)


Zapraszamy
Inf. DND Project

zdjecie

Nasi partnerzy