Konferencje w atrakcyjnych regionach - Konferencje nad Dunajcem

logo

Szkolenia dla firm

Konferencje w SPA

Hotel Pałac Alexandrinum

Hotel Pałac Alexandrinum

Liczba sal konferencyjnych

Liczba sal konferencyjnych:

3

Największa sala konferencyjna

Największa sala konferencyjna:

100

Liczba miejsc noclegowych

Liczba miejsc noclegowych:

70

Zobacz również:

Konferencje w zabytkach

Hostel Przystanek Toruń

Hostel Przystanek Toruń

Liczba sal konferencyjnych

Liczba sal konferencyjnych:

5

Największa sala konferencyjna

Największa sala konferencyjna:

130

Liczba miejsc noclegowych

Liczba miejsc noclegowych:

150

Zobacz również:

Konferencje w atrakcyjnych regionach

Konferencje nad Dunajcem

Konferencje nad Dunajcem

Dworek Gościnny Szczawnica

Szczawnica to kurort położony w województwie małopolskim, w samym sercu Pienin. Malownicza miejscowość od wielu lat stnowi obowiązkowy punkt na mapie każdego turysty i nie tylko. W Szczawnicy znajduje się również Dworek Gościnny, który posiada profesjonalne zaplecze konferencyjne.

Regionalne atrakcje

Organizacja konferencji w Szczawnicy to bardzo dobry pomysł dla wszystkich, którzy chcą choć przez chwilę odpocząć od miejskiego zgiełku. To właśnie tutaj, w towarzystwie leczniczych źródeł i ciepłego klimatu możemy w pełni się zrelaksować. Ponadto, Szczawnica oferuje naprawdę szeroki wachlarz atrakcji. Możemy zaprosić naszych gości na spływ Dunajcem, czy przejażdżkę rowerową. Warto również wybrać się do zbudowanego ze skał wapiennych Wąwozu Homole w Pieninach czy odwiedzić park górny zdrojowy w Szczawnicy. Jeśli wybierzemy się tutaj zimą, możemy skorzystać z wielu atrakcji narciarskich.

Uzdrowisko

Uzdrowisko Szczawnica znajduje się w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, w dolinie Grajcarka. Usytuowanie nad Dunajcem sprawia, że panuje tutaj wyjąkowy mikroklimat, który sprzyja poprawie zdrowia oraz stanu dróg oddechowych. Na terenie uzdrowiska znajduje się Pijalnia Wód Mineralnych, gdzie możemy skosztować szczawów bogatych w mikroelementy. Ponadto, znajdują się tutaj liczne Sanatoria Uzdrowiskowe, które oferują liczne zabiegi z zakresu hydroterapii czy inhalacji.
Dworek Gościnny Szczawnica

Historia tego miejsca sięga XIX wieku. Budynek został otwarty w 1884 roku. Cieszył się ogromną sławą aż do pechowego pożaru, który doszczętnie zniszczył całą konstrukcję. Odbudowę Dworku rozpoczęto dopiero w 2008 roku. Miejsce to przyciąga gości nie tylko ze względu na przepiękny, malowniczy krajobraz, jaki je otacza, ale również niepowtarzalne wnętrza. Znajdziemy tutaj połączenie elementów tradycyjnej, eleganckiej architektury z nowoczesnymi akcentami.

Jeśli chodzi o zaplecze konferencyjne, goście mają do dyspozycji salę teatralną, kinową jak również sale konferencyjne i kongresowe. W sali teatralnej bardzo często organizowane są różnego rodzaju wydarzenia artystyczne, które przyciągają widzów z całego regionu. Sala jest w pełni wyposażona w najwyższej jakości sprzęt techniczny, który umożliwia zrealizowanie tutaj wielu różnego rodzaju spotkań. Automatycznie składana widownia sprawia, że możemy zorganizować tutaj wspaniały bal!
Wszyscy goście mogą się również wybrać do Jazz Baru , gdzie po skończonej konferencji mogą w pełni się zrelaksować delektując się najlepszą muzyką.

Dworek Gościnny Szczawnica posiada w pełni klimatyzowane pomieszczenia wyposażone w najwyższej jakości sprzęt konferencyjny. Ponadto, wszyscy goście mają stały dostęp do bezprzewodowego Internetu.
Data publikacji: 06.11.2014

 

Kampinoski Park Narodowy - godowe spektakle o charakterze musicalowym

Lasy i bagna niedaleko Warszawy, sympatyczne łosie i weekendowe wycieczki za miasto – Kampinoski Park Narodowy, poniekąd słusznie, nasu (...)

Zobacz również

Konferencje z adrenaliną

Konferencje w Spa

 Odpoczynek w sercu Półwyspu Helskiego

Odpoczynek w sercu Półwyspu Helskiego

Konferencja nad morzem to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy swoim gościom oprócz profesjonalnie zaplanowanego [..]

 

Hotel Haffner- koferencje w sercu Trójmiasta

 

ROBERT'S PORT **** Lake Resort & SPA w Starych Sadach

 

Hotel Azzun - Rzym jest na wyciągnięcie ręki!

Konferencje w zabytkach

Najbliższe konferencje

WYCEŃ SZKOLENIE

Zapytania grupowe

Znajdź obiekt

Województwo

Miejscowość

Nazwa obiektu

Liczba miejsc

w sali

noclegowych

Standart obiektu

Partner w Biznesie

Zapytaj nas

Szczególnie polecamy

 

 

Aktualności

Zapisz się na newsletter

www.salekonferencyjne.pl

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.