img

Konferencje pierwszej klasy – Airport Hotel Okęcie

airporthotel.pl

Airport Hotel Okęcie to doskonałe miejsce dla klientów biznesowych poszukujących komfortu, najlepszej jakości, profesjonalizmu oraz unikatowych wnętrz. Obiekt świadczy usługi na wysokim poziomie i jest w stanie sprostać nawet najwyższym oczekiwaniom gości. Kompleksowe zaplecze konferencyjne hotelu pozwala nie tylko na zorganizowanie konferencji, ale również szkolenia, bankietu firmowego, sympozjum czy też wszelkich imprez okolicznościowych.

hotel_zimowit

Sale konferencyjne

Z myślą o potrzebach klientów biznesowych Airport Hotel Okęcie przygotował 1500-metrową profesjonalną przestrzeń konferencyjno-bankietową. W jej skład wchodzi 16 nowoczesnych sal, z których największa jest w stanie pomieścić 800 gości przy wyborze układu teatralnego. Sale umiejscowione w części parterowej obiektu idealnie sprawdzają się podczas pokazów przedmiotów wielkogabarytowych. Dodatkowo na siódmym piętrze hotelu znajduje się się znakomicie przygotowane centrum biznesowe.

hotel_zimowit

Opis Hotelu

Airport Hotel Okęcie wyróżnia się oryginalnym wystrojem wnętrz, profesjonalizmem i kompleksowością usług. Nowocześnie wyposażony obiekt prowadzony jest przez doświadczony personel. Wydarzenie organizowane w hotelu przebiegają pod znakiem dbałości o szczegóły oraz indywidualnego podejścia do potrzeb gości.

Sale na konferencje w województwie mazowieckim

Ogromna ilość sal konferencyjnych w mazowieckim daje komfort wyboru. Można wybierać biorąc pod uwagę lokalizację, cenę bądź wielkość sali. Pełną listę sal znaleźć można tutaj: sale na konferencje w województwie mazowieckim.

Data publikacji: 28.03.2017

Nasi partnerzy