img

Konferencje połączone z golfem nad morzem

Organizowanie ważnych wydarzeń firmowych w pięknej nadmorskiej okolicy to cel wielu przedsiębiorców w okresie letnim. Doskonale przygotowane obiekty, nietuzinkowe krajobrazy oraz szereg atrakcji to główne zalety polskiego Wybrzeża.

Specjaliści, zajmujący się na co dzień organizacją eventów firmowych, mają nie lada orzech do zgryzienia podczas planowania takich spotkań nad Bałtykiem. Nie wszyscy preferują odpoczynek wśród morskich fal, wyciskanie siódmych potów na siłowni czy rozgrywki firmowe na kręgielni. Warto zapewnić pracownikom czy uczestnikom konferencji pewną odmianę. Proponujemy zorganizować wewnętrzny turniej golfa. Ten elitarny sport wciąga nawet wszystkich bez względu na wiek czy tężyznę fizyczną. Golf staje się coraz bardziej popularny jako zawodowa dyscyplina sportowa, a w 2016 roku powrócił jako dyscyplina Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Wychodząc, naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przedstawiamy 3 najciekawsze pola golfowe zlokalizowane nad polskim morzem.


Sierra golf


Sierra Golf Club

Pole zlokalizowane jest w miejscowości Pętkowice, w pobliżu Wejherowa. To w pełni profesjonalne 18 dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej (72 par) oraz Akademia Golfa na którą składa się treningowe 9 dołków oraz driving range (26 osłoniętych od deszczu stanowisk), putting, chipping i pitching green. Położenie w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, z doskonałym połączeniem z Gdańskiem autostradą A1 czy terminalem portowym w Gdyni, to tylko nieliczne atuty tego miejsca. Baza noclegowa obiektu to 26 pięknych, apartamentów z widokiem na pole. Wytrawni golfiści z pewnością docenią jego trudny charakter ze zróżnicowanym terenem, licznymi oczkami wodnymi czy strumykami. Pole jest docenione na arenie międzynarodowej. Sierra Golf Club świetnie sprawdza się też jako miejsce imprez i spotkań biznesowych. Odbywają się tu zawody Profesional League pro Golf Tour. Doskonała infrastruktura, piękna przyroda sprzyjają organizacji niezwykłych eventów i niezapomnianych przeżyć. Rozgrywka na profesjonalnym polu to koszt rozpoczynający się od 300 złotych za osobę.

Amber Baltic

Kompleks Amber Baltic zajmuje powierzchnię prawie 66 ha i dysponuje 18 dołkowym polem Amber, 9 dołkowym Baltic oraz polem treningowym (Driving Range). Od wielu lat gości najważniejsze imprezy branżowe w kraju, a okoliczne, naturalne środowisko Wolińskiego Parku Narodowego i zróżnicowanie terenu pola golfowego, stwarzają wspaniałe warunki do nauki i gry w golfa. Położenie w pobliżu Międzyzdrojów, znanego kurortu, zapewnia doskonałe połączenie zarówno samochodem, jak i pociągiem, samolotem czy promem. Port lotniczy Szczecin-Goleniów znajduje się zaledwie 59 km od ośrodka, a port promowy zapewniający połączenia ze Szwecją i Danią niecałe 30 km. Kompleks Amber Baltic przygotował Pakiety Specjalne dla grup zorganizowanych. Różnią się ilością atrakcji, ale w skład wszystkich wchodzi: zapoznanie się z polem i sprzętem do gry, trening pod okien instruktora oraz organizacja turnieju. Ceny ustalane są indywidualnie.


Binowo


Binowo Park

Rozległy teren, położony zaledwie 20 km od centrum Szczecina, wykwintna restauracja oraz wieloletnie doświadczenie w organizowaniu konferencji i wydarzeń firmowych, sprawia, że obiekt jest ceniony na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Należy do najstarszych w Polsce, jego początki sięgają 1999 roku. Wielkim walorem obiektu jest umiejscowienie go na skraju Puszczy Bukowej, pośród wielu błękitnych oczek wodnych i malowniczych pagórków. Eksperci z Binowo Park, wiedzą, że choć golf jest uważany za sport indywidualny to akademie i turnieje golfowe posiadają duży potencjał integracyjny i budujący ducha team – spirit. Zaawansowani gracze mogą spróbować swych sił na profesjonalnym 18 dołkowym polu, dla mniej zaawansowanych przygotowano 9 dołkowe, z którego rozpościera się widok na Jezioro Binowskie. Goście eventu mogą liczyć na szereg atrakcji jak: muzyka na żywo, pokazy sztucznych ogni, przejażdżki meleksami, degustacje alkoholi czy turnieje grupowe. Ceny za organizację spotkań firmowych ustalane są bezpośrednio z organizatorem.


Data publikacji: 16.05.2019

Nasi partnerzy