img

Konferencje w klimatycznych wnętrzach – Hotel Rubinstein

www.rubinstein.pl

Hotel Rubinstein jest czterogwiazdkowym, butikowym obiektem zlokalizowanym na krakowskim Kazimierzu. Hotel mieszczący się w murach zabytkowej kamienicy stanowi idealną propozycję dla organizatorów szkoleń, konferencji i imprez okolicznościowych, którzy poszukują unikatowych wnętrz, niepowtarzalnego klimatu oraz profesjonalnego wyposażenia.

Zaplecze na konferencje Hotelu Rubinstein w Krakowie składa się z czterech klimatyzowanych i kompleksowo wyposażonych sal, których powierzchnie wahają się od 16 do 70 mkw. Pomieszczenia charakteryzują się kameralnym charakterem, bogatym wyposażeniem multimedialnym, oraz dużą swobodą w konfiguracji stołów i krzeseł. W salach możliwe jest przeprowadzenie wszelkiego rodzaju wydarzeń biznesowych dla grup do 70 uczestników. Dodatkową przestrzenią wykorzystywaną podczas spotkań firmowych jest również taras widokowy.

Hotel Rubinstein poza usługami centrum konferencyjnego oferuje również nocleg w 28 klimatycznych pokojach o zróżnicowanym standardzie. W obrębie obiektu funkcjonuje wyśmienita restauracja, mieszcząca się w przeszklonym patio. W unikatowej przestrzeni restauracyjnej goście mogą delektować się daniami kuchni polskiej lub skosztować trunków domowej winoteki.

Wśród licznych atutów Hotelu Rubinstein na uwagę zasługują unikatowe wnętrza, wypełnione licznymi historycznymi elementami, a także wysoka jakość obsługi. Oryginalny wystrój obiektu sprzyja prowadzeniu rozmów biznesowych, szkoleń i prezentacji. Znakomite warunki do pracy w obiekcie uzupełnia bogata oferta usług dodatkowych w postaci relaksujących masaży, wizyt w saunie oraz transferów lotniskowych.

Data publikacji: 04.08.2017

Nasi partnerzy