img

Letnia promocja na konferencje w Qubus Hotel Kraków

www.qubushotel.com

Lato do doskonały czas, by zorganizować wydarzenie biznesowe w Qubus Hotelu Kraków. Obiekt przygotował specjalną promocje na wynajem sal konferencyjnych w okresie do 31 sierpnia br. Klienci, którzy wybiorą ofertę hotelu i zorganizują spotkanie dla minimum 20 uczestników z przerwą kawową i lunchem, mogą liczyć na 35% rabat na wynajem sali, a także parking, orzeźwiającą lemoniadę oraz nocleg dla organizatora gratis.

Qubus Hotel Kraków jest czterogwiazdkowym obiektem zlokalizowanym przy ulicy Nadwiślańskiej. Hotel dysponuje przestronnym, nowoczesnym zapleczem konferencyjnym, w obrębie którego organizowane są spotkania biznesowe, konferencje, bankiety, prezentacje, warsztaty, szkolenia, a także rozmowy kwalifikacyjne.

Na klientów zainteresowanych ofertą Qubus Hotelu Kraków czekają sale konferencyjno-bankietowe o łącznej powierzchni ponad 500 mkw. Pomieszczenia te wyposażone są w system klimatyzacji, sprzęt multimedialny oraz ruchome, dźwiękoszczelne ściany. W połączonych salach możliwe jest przeprowadzenie konferencji nawet dla 500 gości jednocześnie. Dodatkowo klienci otrzymują do dyspozycji monitorowany, podziemny parking, a także Centrum Biznesowe, w którym znajduje się komputer, drukarka, skaner, ksero oraz faks.

Za sprawą komfortowej bazy noclegowej dla 379 gości, Qubus Hotel Kraków idealnie sprawdza się podczas kilkudniowych wydarzeń firmowych. Po zakończonych spotkaniach na uczestników czeka wiele dodatkowych usług dodatkowych i atrakcji. W obiekcie znajduje się basen z jacuzzi, siłownia, sauna oraz centrum odnowy biologicznej. O potrzeby gastronomiczne dba wyśmienita restauracja. Hotel świadczy usługi transferu na lotnisko oraz jest dostosowany do wymagań osób niepełnosprawnych.

Data publikacji: 04.08.2017

Nasi partnerzy