img

Nowa inwestycja hotelowa firmy Sirbud w Zagórzu Śląskim

Fot. www.freedigitalphotos.net

Firma Sirbud – jak dotąd właściciel trzech obiektów – rozpoczęła właśnie swoją kolejną inwestycję hotelową. Nad Jeziorem Bystrzyckim, na terenie dawnej placówki wypoczynkowo – rekreacyjnej Wodniak w Zagórzu Śląskim, powstanie wkrótce trzygwiazdkowy hotel i dziesięć domków kempingowych.

W planach firmy jest również gruntowna modernizacja części obiektów znajdujących się na działce, w ramach których powstanie kolejnych kilkadziesiąt miejsc noclegowych.

Jak mówi Dorota Barańska, przedstawicielka firmy Sirbud i właścicielka terenu, prace inwestycyjne związane z budową hotelu i nowych domków wzdłuż jeziora oraz remontem istniejących obiektów zostały już rozpoczęte. Hotel zaoferuje swoim gościom 34 pokoje, elegancką restaurację, profesjonalnie wyposażoną salę konferencyjną, a także kręgielnię i zaplecze spa. Turystów wozić będą po tafli jeziora dwa niewielkie statki ekologiczne, rowery wodne i pływające pomosty. Na czterohektarowej działce powstanie również dziesięć domków kempingowych. Realizacja inwestycji potrwa około dwóch lat.

Hotel Maria położony w Wałbrzychu dysponuje miejscami noclegowymi w pokojach jedno-, dwu- oraz trzyosobowych, a także w komfortowych apartamentach. Wszystkie pokoje gościnne posiadają pełen węzeł sanitarny. Na wyposażeniu każdego z pomieszczeń jest telewizor, telefon oraz bezprzewodowe łącze internetowe. W ubiegłym roku przy Hotelu Maria został otwarły czterogwiazdkowy obiekt pod szyldem Marysieńka. Trzykondygnacyjny budynek dysponuje 68 pokojami, wykwintną restauracją oraz barem.

Hotel Maria - Helena położony jest w centrum pięknego, malowniczego miasteczka uzdrowiskowego Szczawno – Zdrój. W ofercie hotelu znajduje się 35 komfortowych i stylowo urządzonych pokoi, w tym dwa luksusowe apartamenty. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor, telefon z bezpośrednim wyjściem, bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu, łazienkę (z wanną bądź kabiną prysznicową) oraz suszarkę do włosów.

Data publikacji: 14.06.2013