img

Nowa sala konferencyjna w warszawskim hotelu InterContinental

Hotel InterContinental oddał do dyspozycji organizatorów konferencji w pełni zrewitalizowaną i odnowioną salę Hemisphere Conference & Lounge.


Hotel InterContinental to położony w samym centrum miasta obiekt, oferujący usługi na najwyższym poziomie- zarówno gościom podróżującym prywatnie, jak i służbowo. Obecnie, z myślą o organizatorach konferencji obiekt oddał do użytku w pełni wyposażoną, wyremontowaną salę Hemisphere Conference & Lounge. Odnowiona sala znajduje się na poziomie -1- co ciekawe, można do niej wejść zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Do sali przynależy dedykowana szatnia, toaleta, a także zaplecze gastronomiczne. Sala wyposażona jest w niezbędny sprzęt audiowizualny oraz nowoczesny system nagłaśniający. Pomieszczenie idealnie nadaje się do organizacji spotkań dla 120 osób w ustawieniu teatralnym oraz 200 jeśli chodzi o bankiet stojący. W ustawieniu szkolnym sala pomieści 70 osób.

Warszawski wieżowiec oferuje 414 pokoi i apartamentów w pięciogwiazdkowym standardzie. Całkowita powierzchnia konferencyjna hotelu to 1300 m2, na których mieści się łącznie 14 sal. InterContinental oferuje także restaurację, basen oraz strefę Spa & Wellness.


Data publikacji: 27.05.2016

Nasi partnerzy