img

Nowe miejsce na konferencję w Szczecinie – Hotel Vulcan

www.hotel-vulcan.pl

W listopadzie miało miejsce otwarcie nowego obiektu konferencyjnego w Szczecinie. Vulcan jest nowoczesnym ośrodkiem hotelowym, który powstał na obszarze dawnej stoczni. Hotel dysponuje sześcioma kompletnie wyposażonymi salami konferencyjnymi, pozwalającymi na organizację wszelkiego rodzaju wydarzeń biznesowych dla grup od 10 do 90 uczestników.

Zaplecze konferencyjne Hotelu Vulcan tworzy sześć sal, posiadających profesjonalne wyposażenie konferencyjne, nagłośnienie oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Pomieszczenia te w połączeniu z zastosowaniem nowatorskich rozwiązań i dzięki bogatemu doświadczeniu personelu pozwalają na organizację wydarzeń biznesowych na najwyższym poziomie. W hotelu możliwe jest przeprowadzenie spotkania firmowego, sympozjum naukowego, szkolenia, warsztatu czy konferencji nawet dla 90 osób.

W trzypiętrowych hotelu Vulcan znajduje się 105 pokoi oraz 5 apartamentów, które tworzą łącznie komfortową bazę noclegową dla 210 gości. W obiekcie funkcjonuje przestronna restauracja utrzymana w klimacie marynistycznym, w której możliwe jest zorganizowanie bankietu zasiadanego dla 120 osób. Hotel świadczy usługi w standardzie trzygwiazdkowym.

Decydując się na wynajem sali konferencyjnej w terminie do końca stycznia 2017 roku możliwe jest skorzystanie ze specjalnego 50% rabatu. Promocja obejmuje wynajem wybranego pomieszczenia oraz korzystanie ze sprzętu konferencyjnego i bezprzewodowego internetu.

Nasi partnerzy