img

Nowoczesne konferencje w sercu Krakowa – Hotel Centrum****

hotel-centrum.pl

Hotel Centrum w Krakowie to ekskluzywny, biznesowy obiekt, świadczący usługi w standardzie czterogwiazdkowym. Nowoczesne zaplecze konferencyjne obiektu, o powierzchni przekraczającej 500 mkw, stanowi idealną propozycję dla dla organizatorów wydarzeń firmowych i spotkań na najwyższym poziomie.

Zlokalizowany w sercu Małopolski, Hotel Centrum**** wyróżnia się wysokim poziomem usług oraz profesjonalnym podejściem do potrzeb klienta. Kompleksowo przygotowane i profesjonalnie wyposażone wnętrza obiektu gwarantują znakomite warunki do przeprowadzenia konferencji, szkoleń, bankietów oraz imprez integracyjnych. Oferta biznesowa hotelu pozwala na spokojną pracę, wypoczynek po zakończonych spotkaniach firmowych, a także udział w atrakcjach dodatkowych, takich jak wieczory tematyczne i eventy outdoorowe.

Hotel Centrum**** dysponuje siedmioma wielofunkcyjnymi, klimatyzowanymi salami konferencyjnymi. Pomieszczenia te posiadają zróżnicowane powierzchni oraz duży potencjał aranżacyjny, co przekłada się na możliwość zorganizowania zarówno prestiżowych konferencji, szkoleń na najwyższym poziomie, jak i kameralnych spotkań firmowych. Połączone sale konferencyjne obiektu są w stanie pomieścić nawet 220 gości. Wszystkie pomieszczenia oferowane są z profesjonalnym, wysokiej klasy sprzętem multimedialnym i technicznym. W trakcie spotkań obiekt zapewnia pełną obsługę gastronomiczną w postaci przerw kawowych oraz lunchów.

Po zakończonych wydarzeniach biznesowych Hotel Centrum**** proponuje nocleg w komfortowych pokojach dla 86 osób oraz wizytę w eleganckiej restauracji, mieszczącej się wewnątrz obiektu.

Niewątpliwym atutem hotelu jest jego lokalizacja, profesjonalizm oraz ogromne doświadczenie w organizacji spotkań firmowych. Nowoczesne zaplecze konferencyjne obiektu, w połączeniu z niepowtarzalnym klimatem i wysokiej jakości obsługą gwarantują sukces każdego wydarzenia odbywającego się w krakowskim Hotelu Centrum****.

Data publikacji: 04.08.2017

Nasi partnerzy