img

Nowoczesny biznes pod Tatrami – Hotel Belvedere zaprasza

www.belvederehotel.pl

Belvedere jest ekskluzywnym hotelem sąsiadującym z Tatrzańskim Parkiem Narodowym, który świadczy wysokiej jakości usługi dla klientów biznesowych oraz turystów. Czterogwiazdkowiec jest idealną propozycją dla osób planujących organizację konferencji, szkoleń, zjazdów, kongresów i innych wydarzeń firmowych połączonych z wypoczynkiem w górskim klimacie.

Centrum konferencyjne hotelu Belvedere składa się z 14 nowoczesnych, klimatyzowanych sal, z których największa jest w stanie pomieścić nawet 700 gości. W obiekcie funkcjonuje Business Center, które jest dostępne dla gości przez całą dobę. Organizatorom bankietów hotel proponuje luksusową przestrzeń dla 1100 osób, zaś osoby planujące przeprowadzenie wystaw i pokazów otrzymują do dyspozycji 1100-metrową powierzchnię wystawienniczą. Wszystkie oferowane przez obiekt pomieszczenia charakteryzują się ogromnymi możliwościami aranżacyjnymi i doskonałym wyposażeniem.

Oferta dla biznesu hotelu Belvedere, poza wynajmem nowoczesnych sal konferencyjnych, obejmuje również organizację imprez integracyjnych w tatrzańskim klimacie. Goście mogą wziąć udział m.in. w profesjonalnych zajęciach wspinaczkowych, wyprawie jaskiniowców, zbójnickiej i komandoskiej grze terenowej, turnieju paintballowym, małpim gaju bądź wielu innych.

Data publikacji: 03.06.2017

Nasi partnerzy