img

Otwarto nowy obiekt konferencyjny w Szczecinie – Willa Flora

www.willa-flora.pl

W minionym tygodniu odbyło się otwarcie nowego hotelu apartamentowego w Szczecinie o nazwie Willa Flora. Trzygwiazdkowy obiekt zlokalizowany jest przy ulicy Wielkopolskiej i oferuje usługi w zakresie organizacji wydarzeń biznesowych, noclegu oraz wypoczynku.

Willa Flora dysponuje 24 pokojami, tworzącymi bazę noclegową dla 57 gości. Wnętrza hotelu posiadają jasną, ciepłą kolorystykę, a w pomieszczeniach zajmujących najwyższą kondygnację działa system klimatyzacji.

Z myślą o organizatorach większych wydarzeń biznesowych właściciele obiektu przygotowali dwie sale, umiejscowione w sąsiedniej Willi Ogrody. Pierwsza z sal – Restauracyjna – przy wyborze układu teatralnego pozwala przeprowadzić spotkanie do 60 uczestników, zaś druga, mniejsza Sala Letnia – do 50. Oba pomieszczenia oferowane są z rzutnikiem, ekranem, flipchartem oraz dostępem do internetu. W Willi Flora możliwe jest zorganizowanie nieco bardziej kameralnych spotkań i szkoleń w Sali Śniadaniowej. Pomieszczenie to jest w stanie pomieścić grupę do 30 uczestników. W trakcie przeprowadzania wydarzeń firmowych hotel oferuje przygotowanie serwisu kawowego oraz biznesowego lunchu.

Po wypełnieniu obowiązków służbowych, na uczestników spotkań czeka centrum Wellness & Spa, w którym znajduje się sauna i siłownia. Dodatkowo odpoczynek możliwy jest również na hotelowym tarasie. O potrzeby zmotoryzowanych gości dba mieszczący się przy budynku przestronny parking.

Nasi partnerzy