img

ParkHotel Łysoń**** - konferencje dla wymagających

www.parkhotellyson.pl

ParkHotel Łysoń jest czterogwiazdkowym hotelem konferencyjnym, którego atrakcyjna oferta biznesowa jest w stanie sprostać nawet najwyższym oczekiwaniom gości. Kompleks dysponuje nowoczesnym i doskonale wyposażonym centrum konferencyjno-bankietowym, mogącym pomieścić nawet 460 gości.

Położenie w pobliżu takich miast jak Kraków, Bielsko-Biała czy też rejonu Beskidów sprawia, że ParkHotel Łysoń jest doskonałą propozycją dla organizatorów wydarzeń firmowych. Obiekt udostępnia pięć nowoczesnych sal konferencyjnych, wyposażonych w profesjonalny sprzęt multimedialny i techniczny. Wielofunkcyjne pomieszczenia cechują się dużymi możliwościami aranżacyjnymi, a największe z nich pozwala na przeprowadzenie spotkania nawet dla 460 uczestników. Do wybranych sal możliwe jest wprowadzenie samochodu.

Ofertę biznesową ParkHotelu Łysoń uzupełniają przerwy kawowe, przyjęcia grillowe oraz eventy tematyczne. Dodatkowe atrakcje dla gości mogą być przeprowadzane zarówno w luksusowych wnętrzach obiektu, jak i na atrakcyjnym terenie zewnętrznym. Dzięki komfortowej bazie noclegowej, w hotelu mogą odbywać się nawet kilkudniowe wydarzenia. Wśród licznych atutów obiektu na uwagę zasługuje kameralna, miła atmosfera, wieloletnie doświadczenie konferencyjne oraz profesjonalna obsługa.

Data publikacji: 19.06.2017

Nasi partnerzy