img

Prestiżowe konferencje w Krakowie – Hotel Kossak

www.hotelkossak.pl

Kraków jest dynamicznie rozwijającym się miastem biznesu, w którym organizuje się prestiżowe konferencje i formalne spotkania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientom biznesowym Hotel Kossak przygotował wysokiej klasy sale konferencyjne, idealnie sprawdzające się w czasie narad, konferencji, spotkań firmowych, sympozjów oraz bankietów.

Hotel Kossak jest eleganckim, czterogwiazdkowym obiektem położonym w sercu Małopolski. Hotel charakteryzuje się prestiżowymi wnętrzami, kompleksową ofertą usług i najwyższym standardem obsługi. Na szóstej kondygnacji obiektu umiejscowione jest profesjonalne centrum konferencyjne, z okien którego możliwe jest podziwianie pięknych Bulwarów Wiślanych, Starego Miasta oraz Wawelu.

Sale konferencyjne oferowane przez Hotel Kossak wyróżniają się bogatym wyposażeniem multimedialnym i technicznym. Pomieszczenia posiadają dostęp do światła dziennego, system zaćmienia oraz sterowaną indywidualnie klimatyzację. Do dyspozycji gości jest również unikatowa oranżeria z tarasem, która znajduje się na 7 poziomie obiektu. W czasie spotkań przygotowywane są przerwy kawowe oraz pełne menu. Kompleksowa oferta obiektu pozwala na przeprowadzenie w obiekcie wydarzeń o różnym charakterze.

Data publikacji: 04.04.2017

Nasi partnerzy