img

Q Hotel Plus Kraków – biznes na najwyższym poziomie

www.qhotels.pl

Q Hotel Plus Kraków to wyjątkowy punkt na biznesowej mapie Małopolski. Czterogwiazdkowy obiekt specjalizuje się w organizacji wydarzeń, takich jak konferencje, szkolenia i spotkania firmowe do 300 uczestników. Hotel cechuje nowoczesność, wysoka jakość usług oraz doskonała lokalizacja – w pobliżu obiektu znajduje się ICE Kraków Congress Center oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Z myślą o klientach biznesowych Q Hotel Plus Kraków przygotował profesjonalne zaplecze konferencyjne, którego powierzchnia przekracza 400 mkw. W jego skład wchodzą trzy sale, które mogą funkcjonować jako odrębne pomieszczenia lub zostać połączone w celu uzyskania większej przestrzeni. Sale konferencyjne obiektu sąsiadują z przestronnym foyer, które służyć może jako powierzchnia wystawiennicza bądź punkt rejestracyjny gości. Wielofunkcyjna przestrzeń konferencyjna hotelu pozwala przeprowadzić zarówno prestiżowe spotkanie firmowe, pokaz, wystawę, szkolenie, jak i elegancki bankiet.

Wszystkie sale konferencyjne Q Hotelu Plus Kraków posiadają dostęp do światła dziennego, a ich kompleksowe wyposażenie gwarantuje najwyższy komfort pracy. W pomieszczeniach możliwe jest ustawienie stołów i krzeseł w siedmiu różnych konfiguracjach (teatr, szkoła, podkowa, prostokąt, koktajl, bankiet oraz kabaret), co pozwala na doskonałe dostosowanie przestrzeni do charakteru organizowanego spotkania. Dla uczestników wydarzeń hotel przygotowuje przerwy kawowe, obiady oraz kolacje.

Poza doskonałym zapleczem konferencyjnym w Q Hotelu Plus Kraków funkcjonuje również specjalna strefa business, w której znajdują się stanowiska komputerowe z internetem, drukarka, skaner oraz szatnia. Ponadto obiekt dysponuje 154 klimatyzowanymi pokojami, z czego 32 cechują się podwyższonym standardem. W hotelu mieści się lobby bar, restauracja Qualita, podziemny parking z 25 miejscami postojowymi oraz pokój fitness.

Data publikacji: 04.08.2017

Nasi partnerzy