img

Rozwój technologii WIFI dla biznesu w Hotelu Afrodyta **** Business & SPA. Zainstalowano profesjonalne rozwiązanie firmy UBNT UNIFI.

www.afrodytaspa.pl

Nowa inwestycja pod klientów biznesowych organizujących konferencje i szkolenia w podwarszawskim hotelu Afrodyta **** Business & SPA dobiegła końca.

UNIFI Long Range – WIFI i 2 łącza światłowodowe, FULL-HD dla firm od dziś dostępne w całym obiekcie. Zainstalowano najnowszą technologię sieci WIFI-AC w oparciu o rozwiązaniu firmy UBNT UNIFI, urządzenia pracują w dwóch łączach światłowodowych o parametrach 100Mib oraz 50Mbit Obiekt zyskał profesjonalne rozwiązanie dla biznesu, który coraz częściej korzysta z rozwiązań wideokonferencji i pracy zdalnej. Modernizacja objęła cały obiekt i dzięki temu wymagający klienci nie będą mieli problemu z opóźnieniem i transferem danych podczas konferencji lub szkolenia.

Po modernizacji zyskaliśmy możliwość przygotowania dla klienta biznesowego dedykowanej sieci WIFI pracującej na terenie całego hotelu z dedykowanym pasmem oraz nazwą sieci radiowej pod konkretną firmę.
Wybraliśmy najlepsze rozwiązanie na rynku - UNIFI Long Range zapewnia o 50% większy zasięg w porównaniu do standardowych rozwiązań spotykanych na innych obiektach.

Na potrzeby klientów nasza sieć WIFI pozwala na automatyczne przełączanie klientów do punktów dostępowych o mniejszym obciążeniu w celu optymalizacji przesyłu danych. Naszą intencją było zapewnienie jak najlepszej, jakości łącza światłowodowego z dostępem do Internetu.

Nasza sieć jest przygotowana na video konferencje jak również na streaming w czasie rzeczywistym do dowolnego zakątka na świecie. Możemy przesyłać kilkanaście kanałów streamingowych w jakości FULL-HD lub kilka w jakości 4K.

Hotel Afrodyta **** Business & SPA, który do tej pory kojarzony było przede wszystkim z pięknego i prestiżowego SPA & WELLNESS stawia również na komfortowe warunki dla firm i biznesu pod Warszawą. Dlatego w procesie modernizacji technologicznej WIFI obiektu zadbaliśmy o detale, które stanowią dzisiaj gwarancję udanej konferencji lub szkolenia dla firm z okolic Warszawy.

Nasz obiekt cieszy się coraz większą popularnością. Wpływ na to ma wiele czynników ale od zeszłego roku obserwujemy wzrost zainteresowania spotkaniami ze względu na szybki dojazd z centrum Warszawy. Otwarta autostrada A2 spowodowała, iż droga do naszego obiektu zajmuje o połowie mniej czasu i Goście nie są narażeni na utratę czasu w korkach. Trwa modernizacja trasy szybkiego ruchu S8, dzięki której zyskamy alternatywę dojazdu z Warszawy.

Zapraszamy wszystkie firmy i agencje eventowe do współpracy z nami. We wrześniu otwieramy nową przestrzeń, która posłuży do organizacji gal i eventów. Niezależny budynek, zaplecze konferencyjne i gastronomiczne z studiem kulinarnym dla biznesu powoduje, iż stajemy się obiektem dedykowanym do spotkań firmowych i integracji firmowych pod Warszawą.

Już dzisiaj zapraszamy do wysyłania zapytań o wolne terminy jesienne. Dysponujemy 150 miejscami noclegowymi, 10 salami konferencyjnymi, 2 salami bankietowymi.

Hotel Afrodyta **** Business & SPA
www.afrodytaspa.pl, sprzedaz@afrodytaspa.pl
Tel 22 212 84 53
Ul. Letniskowa 4a, Tartak-Brzózki, 96-325 Radziejowice
30 km z Warszawy

zdjecie

zdjecie

zdjecie

Nasi partnerzy