img

Sale konferencyjne w obiektach zabytkowych w Warszawie

Nie ważne, czy organizujesz konferencję międzynarodową czy spotkanie w gronie lokalnych biznesmenów, chcesz aby odbyła się ona w reprezentacyjnym miejscu! Dzięki nam znajdziesz odpowiedni lokal w malowniczych i zabytkowych częściach stolicy.

Za chwilę zapoznasz się z 6 miejscami na mapie Warszawy, które położone są w rejonie Starego Miasta i Śródmieścia, a dysponują przestrzenią konferencyjną spełniającą najwyższe standardy.


BCC event sale


BCC Events Pałac Lubomirskich
Lokalizacja: Warszawa, Śródmieście Plac Żelaznej Bramy 10
Kontakt: 22 58 26 130

BBc Events to agencja należąca do organizacji Business Centre Club. Skupia ona przedsiębiorców z wielu branż, nauki i gospodarki. Dzięki temu doświadczeniu mamy pewność, że powierzenie naszego eventu w ich ręce to ich pracowników to dobry wybór i gwarancja sukcesu! Obiekt posiada ponad 10- letnie doświadczenie w organizacji prestiżowych spotkań i imprez np: konferencji, szkoleń, targów, debat publicznych czy spotkań biznesowych, a także wystawy, wernisaże oraz aukcje. W obiekcie znajduje się 7 sal konferencyjnych o różnych wielkościach. Największa z nich może pomieścić 180 osób, ale do dyspozycji gości oddano również bardziej kameralne sale, w tym Salonik VIP dla 8 osób. W okresie letnim można skorzystać z tarasu, który pomieści 150 osób. Kolejnym atutem BCC Events jest możliwość korzystania z sal w systemie całodobowym oraz duża swoboda aranżacyjna przestrzeni. Centrum konferencyjne przystosowane jest do wymagań osób niepełnosprawnych. Położenie, w odległości 400 m od Placu Bankowego, daje znakomite możliwości dojazdu z najważniejszych punktów miasta. Odległość od Dworca Centralnego to jedynie 1 kilometr.

Więcej informacji - sale konferencyjne BCC Events


Bellotto


Hotel Bellotto
Lokalizacja: Warszawa, Śródmieście ul. Senatorska 13/15
Kontakt: 22 829 64 44

Wnętrza tego butikowego hotelu, nawiązują do eleganckich, barokowych stylizacji z epoki. Do dyspozycji klientów biznesowych jest łącznie 8 sal o łącznej powierzchni 700 m2. Sale pałacowe różnią się powierzchnią, największa ma 225m2 i pomieści 300 gości, a także wystrojem i atmosferą, która panuje we wnętrzu. Dodatkową powierzchnią konferencyjną są także zabytkowe Piwnice Bellotto. Różnorodność sprawia, że jest to idealne miejsce na organizację zarówno konferencji, sympozjum, szkoleń czy koncertów, pokazów mody lub wystaw. Pełne zaplecze gastronomiczne pozwoli na przerwę kawową w trybie ciągłym lub serwowane lunche lub wykwintne kolacje. Na życzenie Klienta Hotel Bellotto zapewnia częściową lub kompleksową obsługę organizowanej imprezy. Doświadczony personel przygotuje dla klientów scenariusz wydarzenia, zadba o jego oprawę, a także zapewni pełną obsługę artystyczną i techniczną. Na miejscu znajduje się wysokiej klasy sprzęt multimedialny. Wszystkie warunki współpracy omawiane są indywidualnie z klientem, nie ma sztywnych cenników ani ograniczeń.

Więcej informacji - sale konferencyjne Hotel Bellotto


PKiN sale


Pałac Kultury i Nauki
Lokalizacja: Warszawa, Śródmieście Pl. Defilad 1
Kontakt: 22 656 77 23W najbardziej znanym obiekcie w Polsce, powierzchnia dedykowana biznesowi to ponad 10 000 m2. To przestrzeń wystawiennicza, bankietowa, konferencyjna czy kongresowa. Wnętrza są eleganckie, monumentalne, wyłożone marmurem, działające na zmysły. Kryształowe wykończenia, klasycystyczne kolumny, iście królewskie fotele, sprawiają, że na mapie Warszawy próżno szukać drugiego takiego miejsca. Łącznie do dyspozycji gości biznesowych jest 21 sal. Dwie największe, których nazwy nawiązują do wystroju wnętrza, mogą pomieścić nawet 680 osób, co daje możliwość zorganizowania największego eventu w stolicy! Różnorodność dostępnych powierzchni to jeden z atutów PKiN. Najmniejsza sala jest w stanie pomieścić 80 gości, a sala koncertowa wraz z foyer nawet 640. W skład infrastruktury obiektu wchodzi min. parking na 750 aut, pomoc medyczna na miejscu, szatnia, amfiladowy system łączenia sal. Wyposażenie konferencyjne to najwyższej jakości projektory multimedialne, ekrany, sprzęt audio- video czy aparatura do tłumaczeń symultanicznych.

Więcej informacji - sale konferencyjne PKiN


polonia sale


Polonia Palace Hotel
Lokalizacja: Warszawa, Śródmieście Al. Jerozolimskie 45
Kontakt: 22 318 28 00

Kolejny obiekt w zestawieniu znajduje się w pobliżu Dworca Centralnego. To jeden z najstarszych hoteli w Warszawie. Bryła nawiązuje do architektury Paryża. Charakterystycznym elementem, który wskazuje na paryskie inspiracje, jest mansardowy dach oraz ludwikowskie wnętrza. W hotelu znajduje się 8 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 525m2. Można zorganizować tu konferencje dla 350 osób. Nadzwyczaj elegancka sala balowa, wyposażona w sprzęt nagłaśniający, duże ekrany i oświetlenie, świetnie nadaje się do organizacji pokazów mody czy eventów reklamowych. Sale konferencyjne są nie tylko wygodne, ale i bardzo ustawne oraz klimatyzowane. Do dyspozycji gości biznesowych czynne jest 24- godzinne Centrum Biznesowe oferujące wsparcie, obsługę w trzech językach oraz techniczną. Zaplecze gastronomiczne bazuje na ofercie hotelowej restauracji, w której króluje kuchnia polska i międzynarodowa. Po zakończonym evencie można zrelaksować się w lobby barze, serwującym wyśmienite drinki lub wysłuchać fortepianowego występu. Można też zażyć relaksujących zabiegów i masaży w strefie Body & Mind.

Więcej informacji - sale konferencyjne Polonia Palace


sale PW


Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej
Lokalizacja: Warszawa, Śródmieście, ul. Koszykowa 79
Kontakt: 22 234 70 21W zabytkowym budynku Politechniki Warszawskiej mieści się Szkoła Biznesu, w której znajduje się ponad 573 m2 powierzchni konferencyjnej. Położenie w pobliżu Dworca Centralnego oraz lotniska ( jedynie 6 km) to idealne rozwiązanie na organizację eventu dla osób z poza stolicy. Dogodny dojazd komunikacją miejską jest możliwy praktycznie z każdej części miasta. Największa, z 9 sal mieszczących się w budynku, jest w stanie pomieścić 112 osób. Większości posada dostęp do światła dziennego oraz możliwość zaciemnienia. Do wyposażenia należą min. sprzęt projektowy, dźwiękowy, mównica, klimatyzacja. Jedna z sal ma możliwość dzielenia/łączenia poprzez ruchomą ściankę działową. Zaplecze gastronomiczne pozwala na zorganizowanie serwisów kawowych, obiadów, bufetów z zimnymi i gorącymi przekąskami. Organizatorzy mogą liczyć na bezpłatny oraz szatnię. ( za dopłatą).

Więcej informacji - sale konferencyjne< a href="http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/osrodek/Szkola-Biznesu-Politechniki-Warszawskiej/3756/26.html"> Szkoła Biznesu PW


Hotel MDM


Hotel MDM
Lokalizacja: Warszawa, Śródmieście, Pl. Konstytucji 1
Kontakt: 22 339 16 00

Ostatni obiekt w zestawieniu dysponuje najmniejszą liczbą sal do wynajęcia. W hotelu znajdują się 3 sale o łącznej powierzchni 286 m2. Największa z nich, utrzymana w klasycznym stylu, daje możliwość organizacji konferencji czy bankietu na 160 osób. Pozostałe to zdecydowanie bardziej kameralne pomieszczenia w sam raz na szkolenie, rekrutację czy podsumowanie ważnych wydarzeń w firmie. Posiadają dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia. Wyposażenie każdej z nich jest dostosowywane do przeprowadzanych wydarzeń. Do dyspozycji wynajmującego zostaną oddane: projektory komputerowe, flipcharty, ekrany i nagłośnienie. Biznesowe Centrum hotelu położone tuż obok pomieszczeń konferencyjnych dostępne jest dla wszystkich uczestników konferencji. Hotel proponuje specjalne menu dla gości konferencyjnych, w których znaleźć można różnego rodzaju zupy, sałatki, dania gorące i desery. Położenie w samym centrum Warszawy, przy Marszałkowskiej, to niewątpliwy atut obiektu. Daje to szereg możliwości dojazdu, zarówno samochodem jak i transportem publicznym.

Więcej informacji- sale konferencyjne Hotel MDM


Data publikacji: 19.11.2018

Nasi partnerzy