img

Wakacyjna oferta Hotelu Boss w Warszawie

Przy organizowaniu konferencji w sezonie letnim warto pomyśleć o miejscu, gdzie będzie można nie tylko z powodzeniem pracować, ale też i wypocząć. Hotel Boss w Warszawie proponuje w tym sezonie wakacyjną ofertę, dzięki której można liczyć na wakacyjne rozrywki i profesjonalne zaplecze konferencyjne.

W Pakiecie Konferencyjnym “Lato 2018” obowiązującym od 1 lipca do 26 sierpnia znajdują się wynajem klimatyzowanej sali konferencyjnej z wyposażeniem, bufetowy lunch oraz dwie przerwy kawowe. Hotel zapewnia też bezpłatne Wi-Fi na terenie obiektu, bezpłatny parking oraz możliwość organizacji ogniska lub grilla w plenerze. Klienci, którzy wykupią pakiet, mogą liczyć na noclegi w atrakcyjnych cenach. Oferta dotyczy grup powyżej 15 osób.

Pakiet Konferencyjny Hotelu Boss kosztuje 87 złotych netto od osoby. Dodatkowo będzie można zakosztować wakacyjnych atrakcji, dzięki którym konferencja będzie nie tylko okazją do pracy, ale także relaksu. Wśród dostępnych atrakcji znajdują się między innymi spływ kajakowy, geocaching i escape room.

W Hotelu Boss w Warszawie można organizować dowolnego rodzaju eventy biznesowe. Obiekt gwarantuje dostęp do nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych oraz wysoką jakość usług popartą doświadczeniem.

zdjecie


Hotel Boss w Warszawie to idealne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. Kompleksowo wyposażone sale konferencyjne pozwalają na przygotowanie różnorodnych wydarzeń. Doświadczenie i najwyższa jakość usług to gwarancja udanego eventu na najwyższym poziomie! Serdecznie zapraszamy!


Data publikacji: 17.04.2018

Nasi partnerzy