img

Wakacyjna promocja konferencyjna w Best Western Premier Kraków Hotel

www.bestwesternkrakow.pl

Best Western Premier Kraków Hotel przygotował wyjątkową wakacyjną ofertę dla organizatorów konferencji w stolicy Małopolski. Decydując się na przeprowadzenie spotkania w okresie letnim możliwe jest skorzystanie z atrakcyjnych obniżonych cen na wynajem sal konferencyjnych, a także na usługi noclegowe, gastronomiczne i dodatkowe atrakcje.

Best Western Premier Kraków Hotel jest nowoczesnym obiektem zlokalizowanym przy ulicy Opolskiej, w obrębie którego funkcjonuje profesjonalne centrum konferencyjne. W okresie do 9 września br. w obiekcie obowiązuje specjalna wakacyjna promocja konferencyjna, która skierowana jest do klientów biznesowych planujących przeprowadzenie spotkania dla minimum 15 osób z przerwą kawową, lunchem i noclegiem. W ramach promocji hotel oferuje atrakcyjne ceny na wynajem sal, nocleg i usługi gastronomiczne, a także basen, saunę, parking i kolację (dla nocujących) gratis.

Centrum konferencyjne Best Western Premier Kraków Hotel składa się z ośmiu kompleksowo wyposażonych sal, których łączna powierzchnia to blisko 750 mkw. Pomieszczenia cechują się wielofunkcyjnością przestrzeni, a dzięki zastosowaniu modułowych ścian istnieje możliwość ich łączenia i dostosowywania do wielkości wydarzenia. Wszystkie sale konferencyjne udostępniane są z nowoczesnym systemem nagłośnieniowym, oświetleniowym, a także sprzętem multimedialnym i konferencyjnym. Przestrzeń centrum konferencyjnego pozwala na zorganizowanie wydarzenia nawet dla 700 uczestników.

Na klientów biznesowych odwiedzających Best Western Premier Kraków Hotel czekają nie tylko profesjonalne sale konferencyjne, ale również restauracja, bar oraz lobby. Cała przestrzeń wyróżnia się multifunkcjonalnością i może być dowolnie aranżowana w zależności od potrzeb organizatora. Dodatkowo do dyspozycji uczestników wydarzeń firmowych obiekt oddaje szatnię, przestronny, objęty ogrodzeniem parking, a także klimatyczny ogródek.

Data publikacji: 04.08.2017

Nasi partnerzy