img

Warszawki Sheraton po liftingu!

www.sheratonwarsaw.pl

Marriott International Inc., właściciel sieci Sheraton Hotel & Resorts, ogłosił, że najsłynniejszy warszawski hotel przeszedł renowację. Autor projektu, Alex Krevetz z Londynu, przygotował dla gości gustowną mieszkankę tradycji z nowoczesnością. Hotel znajduje się w prestiżowej lokalizacji: przy Placu Trzech Krzyży.

baza noclegowa sheraton

Baza noclegowa Sheraton Warsaw

Do dyspozycji gości przygotowano 350 pokoi, w tym także apartamentów. Zaprezentowany wystrój powinien trafić w gusta nie tylko dyplomatów i gwiazd, które często odwiedzają hotel, ale również biznesmenów czy turystów.
- „Renowacja przywraca blask ikonie hotelarstwa, która łączy tradycję i doskonałą lokalizację z szykownym, współczesnym wzornictwem pokojów” powiedział projektant Alex Krevetz.
Zmodernizowane pokoje doskonale sprawdzają się w roli komfortowych stref pracy i odpoczynku. Dla gości wprowadzono wiele udogodnień min: WiFi, wygodne łóżka Sheraton Signature Sleep Experience czy gustowne sofy, a w pokojach Deluxe dodatkowo można podziwiać widoki. Okna wychodzą na park lub Pałac Kultury i Nauki. Zadbano także o detale np.: pomimo klimatyzacji, która uchodzi już za standard w branży hotelarstwa , będzie można skorzystać z funkcji wietrzenia i uchylania okien. Warto dodać, że ściany zdobią prace lokalnych artystów, co ma podkreślać wyjątkowość miejsca.

Restauracja sheraton

Restauracje w Hotelu Sheraton

Odnowiono również przestrzeń bankietową, zajmującą dwa piętra, przeznaczoną na organizację wyjątkowych spotkań. Dla lubiących funkcjonalne przestrzenie przygotowano Salon Sheraton Club, gdzie, w zależności od pory dnia ,można zjeść wyśmienite śniadanie lub skosztować drinka czy przekąski.
Dla smakoszy dostępna jest również restauracja azjatycka InAsia, Lobby Bar, restauracja Tex-Mex z daniami kuchni meksykańskiej czy najmniejsza restauracja w Polsce- Chef"s Table.

Opis Hotelu

Sheraton Warsaw Hotel jest flagowym obiektem sieci w Polsce i od wielu lat jest miejscem chętnie wybieranym przez znane osobistości z kręgu: polityki, gwiazd i biznesu. Miejsce było wielokrotnie nagradzane za doskonałą obsługę i jakość.

Konferencje Sheraton

Sale Konferencyjne

W województwie mazowieckim znajduje się wiele obiektów odpowiednich do organizacji konferencji czy spotkań biznesowych. Prezentujemy listę atrakcyjne sale konferencyjne mazowieckie.

Data publikacji: 03.01.2018

Nasi partnerzy