img

Wigilia firmowa Kraków

Chcesz zorganizować wigilię firmową w mieście otoczonym niezapomnianą aurą świąt? Kraków będzie idealny na takie spotkanie.

Co roku w okresie Adwentu i Bożego Narodzenia, na Rynku Głównym odbywa się Targ Bożonarodzeniowy. Jest najstarszym tego typu wydarzeniem w Polsce i niejednokrotnie docenianym za granicą. W 2008 roku „Times” uznał Krakowskie Targi Bożonarodzeniowe (nazwa oficjalna) za jeden z najpiękniejszych jarmarków w Europie, a w 2016 w podobnym plebiscycie doceniło je CNN. Największą atrakcją, którą można zobaczyć podczas trwania Jarmarku jest „Korowód Kolędniczy” oraz pokaz „Dziadów”. Podczas przechadzek pomiędzy stosikami można posilić się oscypkiem z grilla, galicyjskim grzańcem, pierogami pieczonymi czy skosztować kwaśnicy. Nie zabraknie łakoci: kołaczy oraz kurtoszy drożdżowych, krówek, prażonych orzechów oblanych czekoladą oraz innych domowych słodkości. Kupując pamiątki i prezenty warto zwrócić uwagę na, charakterystyczne dla regionu, wyroby z wełny.

Dla miłośników muzyki poważnej, mamy propozycję koncertu, na którym nie zabraknie kolęd i pieśni bożonarodzeniowych oraz utworów Vivaldiego, Bacha i Mozarta. Koncerty odbywają się w kościele Piotra i Pawła, a grają na nich muzycy Orkiestry Miasta Krakowa.
Nie zabraknie Świątecznych iluminacji i ogromnej choinki na Runku Starego Miasta, ale także na terenie wielu galerii handlowych, czekają świąteczne dekoracje i niespodzianki min. warsztaty pieczenia pierników czy tworzenia ozdób choinkowych.

wigilia_firmowa_krakow

Data publikacji: 11.10.2018

Nasi partnerzy