img

Wiosenne konferencje w Warsaw Hotel Plaza

www.warsawplazahotel.pl

Warsaw Plaza Hotel przygotował atrakcyjne vouchery dla klientów biznesowych, którzy w okresie kwiecień-maj 2017 zdecydują się na organizację eventu w hotelowych wnętrzach. Obiekt oferuje trzy rodzaje bonusów, obejmujących nocleg, kolację oraz zabiegi w spa. Typ wręczonego klientowi vouchera uzależniony jest od wysokości złożonego zamówienia i możliwy do wykorzystanie w jednym z dwóch czterogwiazdkowców: Król Kazimierz Hotel lub Masuria Hotel.

sale konferencyjne

Sale konferencyjne w Hotelu Plaza

Warsaw Plaza Hotel jest doskonałym miejscem, by zorganizować spotkanie biznesowe, konferencję, bankiet, a także wszelkiego rodzaju imprezę okolicznościową. Obiekt dysponuje szesnastoma salami konferencyjnymi oraz unikatową salą plenarną, która może zostać połączona z restauracją.
Przestrzeń konferencyjna hotelu pozwala zarówno na przeprowadzenie kameralnych spotkań w salach VIP, jak również organizację prestiżowego wydarzenia dla 420 osób. Różnorodność oferowanych pomieszczeń w połączeniu z ich nowoczesnych i kompleksowych wyposażeniem stanowią gwarancję najwyższej jakości spotkań firmowych.

hotel plaza

Standard Hotelu

Warsaw Plaza Hotel świadczy usługi w standardzie 4-gwiazdkowych. Nad prawidłowym przebiegiem każdego wydarzenia biznesowego w obiekcie czuwa dedykowany, doświadczony opiekun.

Sale na konferencje w województwie mazowieckim
Ilość sal konferencyjnych w centrum Polski jest bardzo duża. Pełna lista ośrodków konferencyjnych znajduje się tu: sale na konferencje w województwie mazowieckim.

Data publikacji: 17.03.2017

Nasi partnerzy