Artykuły archiwalne - Wszystkie

 • Czy wprowadzenie zakazu obrotu kryptowalutami w Polsce jest możliwe?

  Czy wprowadzenie zakazu obrotu kryptowalutami w Polsce jest możliwe? Zakończenie działalności Bitmarket.pl  8 lipca 2019 roku spółka Bitmarket.pl oficjalnie zakończyła działalność, podając jako powód utratę płynności. Sprawa jest o tyle szokująca, że mamy do czynienia z zamknięciem (...)

  14-08-2019

  Więcej>

 • Hotel Safir, Państwa miejsce na konferencje w Poznaniu!

  Na popularność tego trzygwiazdkowego hotelu wpływa doskonała lokalizacja, w pobliżu węzłów autostrady A2 i drogi ekspresowej S5, lotniska Poznań – Ławica, Międzynarodowych Targów Poznańskich, czy też stadionu Lecha Poznań. Bliska odległość od Centrum (zaledwie 5 km) pozwala na komfortową (...)

  14-08-2019

  Więcej>

 • Zawody Pucharu Polski Mini Golfa w Holiday Inn Józefów

  Wydarzenie jest integralną częścią całorocznych obchodów XXV-lecia Minigolfa w Polsce. W tym szczególnym dla minigolfa sportowego roku zaplanowano aż 11 turniejów w przeciągu całego sezonu, a właściciele pola przy hotelu Holiday Inn w Józefowie będą gościć najlepszych zawodników (...)

  13-08-2019

  Więcej>

 • Konferencja do 30 km od Warszawy – porównaj sale

  1. Konferencje w Pałacu na Wodzie w Michałowicach (mazowieckie) Pałac na Wodzie Hotel Venecia Palace to efektowny zespół pałacowy położony tuż pod Warszawą. Obiekt jest doskonale przygotowany do organizacji konferencji, szkoleń, eventów czy spotkań biznesowych. Doskonałe położenie, (...)

  09-08-2019

  Więcej>

 • Hotele konferencyjne posiadające min. 8 sal w Krakowie

  1. Międzynarodowe Centrum Kultury – Zespół Konferencyjny Pod Kruki w Krakowie Międzynarodowe Centrum Kultury – Zespół Konferencyjny Pod Kruki to świetnie wyposażony obiekt położony w samym sercu Krakowa. Nowoczesne sale konferencyjne, doskonała baza noclegowa oraz gastronomiczna oraz (...)

  09-08-2019

  Więcej>

 • Konferencja w hotelu 3-gwiazdkowym w Krakowie – porównaj sale

  1. Konferencje w Hotelu Perła w Krakowie Hotel Perła to nowoczesny i komfortowy obiekt położony w dobrej lokalizacji i z wygodnym dojazdem. Obiekt doskonale sprawdza się jako miejsce organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy branżowych eventów. W ofercie biznesowej hotelu (...)

  09-08-2019

  Więcej>

 • Hotele posiadające min. 5 sal na szkolenia i konferencje w Krakowie

  1. Konferencje w Hotelu Wilga w Krakowie Jeżeli poszukują Państwo eleganckiego, wygodnego miejsca na konferencję z dobrym dojazdem, Hotel Wilga to rozwiązanie spełniające wszelkie oczekiwania. Obiekt znajduje się w centrum Krakowa w urokliwym miejscu niedaleko dzielnicy Kazimierz. W ofercie (...)

  09-08-2019

  Więcej>

 • Konferencje w Mazowieckim – zapraszamy do Płocka

  Organizacja konferencji lub innej branżowej imprezy wymaga znalezienia odpowiedniej lokalizacji. Warto w tej kwestii przyjrzeć się obiektom konferencyjnym, hotelom i centrom szkoleniowym w Płocku. Miasto znajduje się niemal w centrum Polski, dzięki czemu bez problemu dotrą do niego uczestnicy (...)

  08-08-2019

  Więcej>

 • Konferencje do 50 km od Warszawy

  1. Konferencje w Domu Bankietowym Arkadia w Sochaczewie (mazowieckie) Dom Bankietowy Arkadia w Sochaczewie to ośrodek o doskonałej lokalizacji i bezproblemowym dojeździe, w którym można zorganizować zarówno większą konferencję, jak i mniejsze eventy, spotkania biznesowe czy szkolenia. Obiekt (...)

  08-08-2019

  Więcej>

 • Konferencje w Mazowieckim – zapraszamy do Ciechanowa

  Organizacja konferencji w którymś z miast województwa mazowieckiego to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą mieć duży wybór, a jednocześnie zapewnić wygodny dojazd uczestnikom z całej Polski. Świetną bazę konferencyjno-szkoleniową znajdziemy w Ciechanowie. Miasto ma sporo ciekawych (...)

  08-08-2019

  Więcej>

Nasi partnerzy