Artykuły archiwalne - Wszystkie

 • Sale konferencyjne na godziny - wynajem w Krakowie

  Z takiego rozwiązania korzysta co raz więcej firm, zwłaszcza tych debiutujących na rynku, freelancerzy oraz start’ upy. Ma to swoje plusy. Nie ma potrzeby wynajmowania Sali na cały dzień przy trwającym zaledwie kilka godzin evencie. Spowoduje to znaczne oszczędności, a to zwłaszcza na początku (...)

  22-03-2019

  Więcej>

 • Tanie Sale konferencyjne Kraków

  Stolica województwa Małopolskiego, jako prężnie działający ośrodek biznesowy, dysponuje bardzo dobrze rozwiniętą bazą konferencyjną. Tanie sale konferencyjne w Krakowie posiadają w ofercie hotele, ośrodki wypoczynkowe czy też wyższe uczelnie. W artykule przedstawimy kilka najciekawszych (...)

  21-03-2019

  Więcej>

 • Sale konferencyjne na godziny w Warszawie

  Nie wszyscy przedsiębiorcy organizują całodzienne konferencje czy szkolenia. Niektórym wystarczy tylko kilka godzin lub pół dnia. Szukasz pracownika i prowadzisz proces rekrutacyjny? Nie dysponujesz własnym biurem, dlatego zamierzasz poszukać odpowiednie sali w stolicy, jednak nie potrzebujesz (...)

  15-03-2019

  Więcej>

 • Tanie sale konferencyjne w Warszawie

  Nie zawsze organizacja konferencji czy ważnych wydarzeń biznesowych wymaga ponoszenia wysokich wydatków. W stolicy znajduje się 327 ośrodków, które gotowe są zorganizować różnego typu eventy czy spotkania firmowe. Ceny są bardzo zróżnicowane, a różnią się w zależności od dzielnicy, (...)

  14-03-2019

  Więcej>

 • Hotele w mazowieckim posiadające sale konferencyjną i basen

  Planując ważne wydarzenie biznesowe musimy wziąć pod uwagę wiele czynników: min. możliwość zakwaterowania, pojemność sal, ale także ofertę usług dodatkowych. Poniżej prezentujemy 3 hotele znajdujące się w województwie mazowieckim, które posiadają AquaStrefę z basenem. Hotel (...)

  01-03-2019

  Więcej>

 • Hotele konferencyjne w mazowieckim posiadające sale na ponad 500 osób

  W poniższym artykule przedstawiamy najciekawsze ośrodki, położone w województwie mazowieckim, oferujące przestrzenie konferencyjne i wystawiennicze na ponad 500 osób. Obiekty z mniejszą bazą konferencyjną znajdują się tu - Sprawdź listę wszystkich obiektów w tej okolicy na: sale konferencyjno-szkoleniowe (...)

  26-02-2019

  Więcej>

 • Hotele konferencyjne województwie mazowieckim posiadające sale na ponad 300 osób

  W poniższym artykule zaprezentujemy, naszym zdaniem, najciekawsze obiekty dysponujące baza konferencyjną na ponad 300 osób. Hotel Skansen Conference & Spa Lokalizacja: ul. Gabriela Narutowicza 64, 09-200 Sierpc Kontakt24 275 11 22 Przepięknie położony hotel,w sąsiedztwie doliny (...)

  24-02-2019

  Więcej>

 • Konferencje w Poznaniu – dlaczego warto je organizować w hotelach?

  Wiele miast w naszym kraju staje się miejscem regularnego organizowania konferencji o zasięgu międzynarodowym. Wśród nich jest Poznań– stolica Wielkopolski. Dlaczego konferencję w Poznaniu warto zorganizować w hotelu? Jakie są zalety takiego rozwiązania? Dostępność pomieszczeń konferencyjnych (...)

  22-02-2019

  Więcej>

 • Hotele konferencyjne w Warszawie posiadające sale na ponad 300 osób

  W zestawieniu znalazły się propozycje godne uwagi ze względu na doskonałe warunki, przestrzenie oraz ofertę dopasowaną do wymagań biznesu. Airport Hotel Okęcie Lokalizacja: ul. 17 stycznia 24, 02-148 Warszawa Kontakt: 22 456 80 00 To dokonały obiekt na organizację konferencji (...)

  20-02-2019

  Więcej>

 • Hotele w Warszawie posiadające sale konferencyjną i basen

  W poniższym artykule prezentujemy największe hotele w Warszawie oferujące kompletne zaplecze biznesowe oraz strefy wellness z basenem. Jeśli jednak wolisz, żeby Twoja konferencyjna odbyła z dala od centrum zachęcamy do zapoznania się z zestawieniem sala konferencja w województwie mazowieckim (...)

  20-02-2019

  Więcej>

Nasi partnerzy