Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje


Beskid Śląski - 85 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Hotel Alpin
Szczyrk
Hotel Alpin
Hotel Alpin

http://www.hotel-alpin.pl

img   4
sale
konferen-
cje
img180
Naj-
większa
sala
img80
Miejsc
nocleg-
owych
Zobacz pełną prezentację obiektu

ul. Wczasowa 49, Ustroń

ul. Wyzwolenia 40, Brenna

Malinka 35, Wisła

ul. Sanatoryjna 32, Ustroń

ul. Świerkowa 1, Ustroń

Myśliwska 5, Szczyrk

AL.ARMII KRAJOWEJ 316, Bielsko-Biała

img

Konferencje w Beskidach

Beskidy zachwycają pięknymi widokami, miejscami rekreacji i relaksu, a także dziką przyrodą. To doskonałe miejsce na wypoczynek, ale również na spotkanie biznesowe. Świetnie rozwinięta infrastruktura hotelowa w Beskidach to gwarancja, że każdy organizator wydarzenia branżowego z pewnością znajdzie coś na miarę swoich potrzeb.
Beskidy rozciągają się w południowo-wschodniej Polsce w łańcuchu Karpat. Góry są uwielbiane przez turystów, którzy równie chętnie przybywają tu latem, jak i zimą. Niezwykła roślinność, unikalne gatunki zwierząt, wspaniałe widoki to atrakcje, które na pewno zachwycą każdego. Na terenie Beskidów znajdują się Babiogórski park Narodowy, Gorczański Park Narodowy, wiele rezerwatów i obszarów chronionych.

Wyjątkowo malownicza kraina zachęca do aktywnego wypoczynku, wędrówek po górskich szlakach, zwiedzania wsi i miasteczek z pięknymi zabytkami. Najpopularniejsze miasta turystyczne w Beskidach to między innymi Żywiec, Szczyrk, Wisła, a także wiele mniejszych uzdrowiskowych wsi. Wypoczynek w Beskidach pozwala na odkrywanie wspaniałych miejsc i czerpanie pełnymi garściami z tego, co ma do zaoferowania polska przyroda.

Gorczański Park Narodowy


Sale konferencyjne w Beskidach

Beskidy to nie tylko piękne widoki, ale również świetna infrastruktura turystyczna. W bogatej ofercie hoteli i pensjonatów coś dla siebie znajdą także organizatorzy konferencji, szkoleń czy innych wydarzeń branżowych. Spotkanie biznesowe w tak niezwykłych okolicznościach przyrody to gwarancja, że wydarzenie będzie cieszyło się ogromną popularnością.

Jednym z największych obiektów konferencyjnych w Beskidach jest Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku. Znajduje się na szczycie wzniesienia z pięknymi widokami ze wszystkich okien. W ofercie dla klientów biznesowych jest aż 13 sal konferencyjnych o różnej powierzchni, z których największa może pomieścić 427 osób. Orle Gniazdo posiada duże zaplecze noclegowe na 550 osób, a także dwa doskonałe obiekty gastronomiczne: Restaurację Orle Gniazdo oraz Hutę Smaków, które serwują dania kuchni polskiej i europejskiej. Można w nich zamówić bogatą oprawę kulinarną każdego organizowanego w hotelu wydarzenia. Hotel posiada również rozbudowane centrum spa i wiele dodatkowych atrakcji, z których można korzystać w trakcie konferencji.

Orle Gniazdo w Szczyrku


Świetne sale konferencyjne znajdziemy również w Bielsku-Białej w Kompleksie Biurowo-Konferencyjnym Warszawska 5. Do dyspozycji są 3 sale konferencyjne, z których każda pomieści kilkadziesiąt osób.

Sale konferencyjne z noclegiem w Beskidach

Beskidzkie klimaty są tak niezwykłe, że warto w nich spędzić nieco więcej czasu niż tylko kilka godzin. Można pomyśleć o kilkudniowej konferencji połączonej z noclegami i korzystaniem z atrakcji zarówno w hotelu, jak i w całym regionie. Bogatą ofertę znajdziemy w Hotelu Wisła Premium w Wiśle, który posiada 100 miejsc noclegowych, nowoczesne centrum spa i wiele innych udogodnień. Można wybrać się na basen, skorzystać z jacuzzi, a także z wielu zabiegów serwowanych przez gabinety spa w hotelu. Hotel znajduje się w pięknej okolicy, zachęcającej do spacerów i odkrywania niezwykłego uroku Beskidów.

Jeśli w samych Beskidach nie znajdziemy odpowiedniej dla siebie lokalizacji, nic straconego. Można bowiem skorzystać z oferty hoteli konferencyjnych w innych regionach Śląska, skąd blisko będzie na wycieczki w góry. W województwie śląskim mamy do wyboru aż 275 obiektów konferencyjnych o zróżnicowanej ofercie. Wybór jest na tyle duży, że znalezienie dobrego miejsca na konferencję nie powinno być żadnym problemem.

Hotel Wisła Premium


Dojazd

Choć Beskidy znajdują się na południowo-zachodnim krańcu Polski, dojazd w te rejony nie powinien być problemem. Osoby podróżujące samolotem mogą skorzystać z lotniska w Katowicach. Możliwa jest również podróż koleją, bądź – do mniejszych miejscowości – autobusami. Ze względu na to, że Beskidy są bardzo popularne wśród turystów, także komunikacja publiczna jest w nich doskonale rozwinięta. W różne regiony Beskidów można również dotrzeć z innych regionów kraju drogami ekspresowymi i wojewódzkimi.

Nasi partnerzy