Beskid Śląski - 84 obiekty, ośrodki, hotele konferencyjne

Hotel Wisła PREMIUM
Wisła (śląskie)
Hotel Wisła PREMIUM
Hotel Wisła PREMIUM
Logo ośrodka
img   4
sale
konferen-
cje
img120
Naj-
większa
sala
img100
Miejsc
nocleg-
owych
Zobacz pełną prezentację obiektu
Hotel Alpin
Szczyrk
Hotel Alpin
Hotel Alpin

http://www.hotel-alpin.pl

img   4
sale
konferen-
cje
img180
Naj-
większa
sala
img80
Miejsc
nocleg-
owych
Zobacz pełną prezentację obiektu

ul. Wczasowa 49, Ustroń

ul. Wyzwolenia 40, Brenna

Malinka 35, Wisła

ul. Sanatoryjna 32, Ustroń

ul. Świerkowa 1, Ustroń

Myśliwska 5, Szczyrk

img

Konferencje w Beskidach

Beskidy zachwycają pięknymi widokami, miejscami rekreacji i relaksu, a także dziką przyrodą. To doskonałe miejsce na wypoczynek, ale również na spotkanie biznesowe. Świetnie rozwinięta infrastruktura hotelowa w Beskidach to gwarancja, że każdy organizator wydarzenia branżowego z pewnością znajdzie coś na miarę swoich potrzeb.
Beskidy rozciągają się w południowo-wschodniej Polsce w łańcuchu Karpat. Góry są uwielbiane przez turystów, którzy równie chętnie przybywają tu latem, jak i zimą. Niezwykła roślinność, unikalne gatunki zwierząt, wspaniałe widoki to atrakcje, które na pewno zachwycą każdego. Na terenie Beskidów znajdują się Babiogórski park Narodowy, Gorczański Park Narodowy, wiele rezerwatów i obszarów chronionych.

Wyjątkowo malownicza kraina zachęca do aktywnego wypoczynku, wędrówek po górskich szlakach, zwiedzania wsi i miasteczek z pięknymi zabytkami. Najpopularniejsze miasta turystyczne w Beskidach to między innymi Żywiec, Szczyrk, Wisła, a także wiele mniejszych uzdrowiskowych wsi. Wypoczynek w Beskidach pozwala na odkrywanie wspaniałych miejsc i czerpanie pełnymi garściami z tego, co ma do zaoferowania polska przyroda.

Gorczański Park Narodowy


Sale konferencyjne w Beskidach

Beskidy to nie tylko piękne widoki, ale również świetna infrastruktura turystyczna. W bogatej ofercie hoteli i pensjonatów coś dla siebie znajdą także organizatorzy konferencji, szkoleń czy innych wydarzeń branżowych. Spotkanie biznesowe w tak niezwykłych okolicznościach przyrody to gwarancja, że wydarzenie będzie cieszyło się ogromną popularnością.

Jednym z największych obiektów konferencyjnych w Beskidach jest Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku. Znajduje się na szczycie wzniesienia z pięknymi widokami ze wszystkich okien. W ofercie dla klientów biznesowych jest aż 13 sal konferencyjnych o różnej powierzchni, z których największa może pomieścić 427 osób. Orle Gniazdo posiada duże zaplecze noclegowe na 550 osób, a także dwa doskonałe obiekty gastronomiczne: Restaurację Orle Gniazdo oraz Hutę Smaków, które serwują dania kuchni polskiej i europejskiej. Można w nich zamówić bogatą oprawę kulinarną każdego organizowanego w hotelu wydarzenia. Hotel posiada również rozbudowane centrum spa i wiele dodatkowych atrakcji, z których można korzystać w trakcie konferencji.

Orle Gniazdo w Szczyrku


Świetne sale konferencyjne znajdziemy również w Bielsku-Białej w Kompleksie Biurowo-Konferencyjnym Warszawska 5. Do dyspozycji są 3 sale konferencyjne, z których każda pomieści kilkadziesiąt osób.

Sale konferencyjne z noclegiem w Beskidach

Beskidzkie klimaty są tak niezwykłe, że warto w nich spędzić nieco więcej czasu niż tylko kilka godzin. Można pomyśleć o kilkudniowej konferencji połączonej z noclegami i korzystaniem z atrakcji zarówno w hotelu, jak i w całym regionie. Bogatą ofertę znajdziemy w Hotelu Wisła Premium w Wiśle, który posiada 100 miejsc noclegowych, nowoczesne centrum spa i wiele innych udogodnień. Można wybrać się na basen, skorzystać z jacuzzi, a także z wielu zabiegów serwowanych przez gabinety spa w hotelu. Hotel znajduje się w pięknej okolicy, zachęcającej do spacerów i odkrywania niezwykłego uroku Beskidów.

Jeśli w samych Beskidach nie znajdziemy odpowiedniej dla siebie lokalizacji, nic straconego. Można bowiem skorzystać z oferty hoteli konferencyjnych w innych regionach Śląska, skąd blisko będzie na wycieczki w góry. W województwie śląskim mamy do wyboru aż 275 obiektów konferencyjnych o zróżnicowanej ofercie. Wybór jest na tyle duży, że znalezienie dobrego miejsca na konferencję nie powinno być żadnym problemem.

Hotel Wisła Premium


Dojazd

Choć Beskidy znajdują się na południowo-zachodnim krańcu Polski, dojazd w te rejony nie powinien być problemem. Osoby podróżujące samolotem mogą skorzystać z lotniska w Katowicach. Możliwa jest również podróż koleją, bądź – do mniejszych miejscowości – autobusami. Ze względu na to, że Beskidy są bardzo popularne wśród turystów, także komunikacja publiczna jest w nich doskonale rozwinięta. W różne regiony Beskidów można również dotrzeć z innych regionów kraju drogami ekspresowymi i wojewódzkimi.

Nasi partnerzy