Tu znajdziesz doskonałe miejsce na konferencje


Pieniny - 16 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Modrzewie Park Hotel*****
Szczawnica
Modrzewie Park Hotel*****
Modrzewie Park Hotel*****

http://www.mparkhotel.pl

img   1
sala
konferen-
cyjna
img16
Naj-
większa
sala
img38
Miejsc
nocleg-
owych
Zobacz pełną prezentację obiektu

ul. Na Skarpie 4 (Biała Woda), Szczawnica

Park Górny 13, Szczawnica

ul. Kanada 38, Niedzica

ul Zamkowa 5, Czorsztyn

ul. Zamkowa 6, Czorsztyn

ul.Kosarzyska 102, Piwniczna

img

Konferencje w Pieninach

Krajobraz Pienin jest urzekający, na długo zapada w pamięć i sprawia, że kto raz tu przyjedzie, wraca jeszcze niejeden raz. Pieniny to okolica idealna nie tylko do wypoczynku o każdej porze roku, ale również do organizacji konferencji i spotkań branżowych. Do wyboru mamy 16 ośrodków konferencyjnych położonych w miejscach z niezwykłymi widokami.
Pieniny rozciągają się na południu Polski oraz w Słowacji. Nie jest to ani duże, ani zbyt wysokie pasmo górskie, za to bardzo malownicze i zachwycające pod względem krajobrazowym. Znajdziemy tu duże kompleksy leśne, sporo cennych obszarów chronionych, a także ciekawe, wapienne skały. Turystów przyciąga tu przede wszystkim możliwość wędrówek na skałkach oraz spływu przełomem Dunajca. W Pieninach nie brakuje również ciekawych miejsc, takich jak zamki w Niedzicy i Czorsztynie. Wśród najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowo-uzdrowiskowych warto natomiast wymienić Szczawnicę. Pieniny są popularnym miejscem spędzania urlopów i weekendowych wyjazdów o każdej porze roku. To także idealna okolica na organizację konferencji, szkoleń i innych spotkań branżowych.

spływ przełomem Dunajca


Sale konferencyjne w Pieninach

Dużym obiektem konferencyjnym, znajdującym się w samym centrum Szczawnicy jest Dworek Gościnny Szczawnica. Efektowny obiekt o zabytkowej architekturze jest widoczny z daleka. Obiekt od lat specjalizuje się w organizacji dużych konferencji i eventów, możemy więc liczyć w nim na kompleksową i doświadczoną obsługę. W ofercie konferencyjnej są trzy sale, z których największa może pomieścić 400 osób. Uczestnicy konferencji w Dworku Gościnnym Szczawnica mogą liczyć na doskonałą obsługę gastronomiczną. Restauracja znajdująca się w obiekcie przygotowuje doskonałe dania kuchni polskiej oraz wielu innych kuchni świata. Doskonałe położenie obiektu sprawia, że może być on świetną bazą wypadową do zwiedzania Szczawnicy oraz innych atrakcyjnych turystycznie miejsc w Pieninach.

Dworek Gościnny Szczawnica


W poszukiwaniu miejsca na kameralne szkolenie lub niewielkie spotkanie biznesowe warto sprawdzić ofertę Modrzewie Park Hotel w Szczawnicy. Obiekt jest niewielki, za to jest pierwszym pięciogwiazdkowym hotelem w Pieninach. Dodatkowo znajduje się w otoczeniu dużego lasu modrzewiowego, idealnego na spacery i wypoczynek na łonie natury. W hotelu znajduje się jedna sala konferencyjna na 16 osób. Jest świetnie wyposażona i zapewnia organizację spotkania na najwyższym poziomie. Hotel posiada doskonale prosperującą restaurację serwującą lokalne przysmaki, a także rozbudowane centrum SPA, które zachęca do relaksu i wypoczynku w saunach, jacuzzi, a także w trakcie zabiegów w gabinetach kosmetycznych.

Modrzewie Park Hotel w Szczawnicy


Sale konferencyjne z noclegiem w Pieninach

Konferencja w Pieninach to doskonały pomysł zarówno na kilkugodzinne spotkanie, jak i na kilkudniowe wydarzenie. Dzięki temu uczestnicy mogą korzystać z wielu dodatkowych atrakcji, mają też czas na zwiedzanie miasta i podziwianie pięknych pienińskich krajobrazów dookoła. Większość obiektów konferencyjnych oferuje możliwość zakwaterowania, nie będzie więc problemu ze znalezieniem miejsca, w którym można jednocześnie zorganizować konferencję i noclegi dla uczestników. Jednym z nich jest Hotel Nawigator w Szczawnicy, który posiada 120 miejsc noclegowych. Dodatkowym atutem tego miejsca jest świetne położenie, piękne widoki oraz doskonała kuchnia, serwująca dania regionalne, ale też potrawy z kuchni świata.

Na zwiedzanie Pienin można też wybrać się z innych części Małopolski. Jeśli w samych Pieninach nie znajdziemy odpowiedniego obiektu, możemy rozejrzeć się w ofercie konferencyjnej całego województwa małopolskiego, włącznie z Krakowem. Do wyboru jest 408 ośrodków konferencyjnych w różnych lokalizacjach.

Dojazd

W Pieniny najwygodniej jest dojechać samochodem. Bez względu na to, skąd jedziemy w góry, trzeba dojechać do Krakowa, Nowego targu lub Nowego Sącza i stamtąd dopiero wybierać się dalej w góry. Jeśli chodzi o komunikację autobusową i kolejową, może być nieco trudniej. Zarówno podróżowanie pociągiem, jak i autobusem będzie się wiązało z licznymi przesiadkami. Natomiast w samych Pieninach komunikacja autobusowa jest już bardzo dobrze rozwinięta – bez problemu można się przemieszczać pomiędzy najważniejszymi miejscowościami.

Nasi partnerzy