Tatry - 70 obiektów, ośrodków, hoteli konferencyjnych

Hotel Toporów ***
Białka Tatrzańska (małopolskie)
Hotel Toporów ***
Hotel Toporów ***
Logo ośrodka
img   5
sal
konferen-
cyjnych
img230
Naj-
większa
sala
img100
Miejsc
nocleg-
owych
Zobacz pełną prezentację obiektu
Belvedere Resort & Spa ****
Zakopane (małopolskie)
Belvedere Resort & Spa ****
Belvedere Resort & Spa ****
Logo ośrodka
img   14
sal
konferen-
cyjnych
img700
Naj-
większa
sala
img320
Miejsc
nocleg-
owych
Zobacz pełną prezentację obiektu

Hotel Redyk Ski&Relax ***
Zakopane (małopolskie)
Hotel Redyk Ski&Relax ***
Hotel Redyk Ski&Relax ***
Logo ośrodka
img   1
sala
konferen-
cyjna
img70
Naj-
większa
sala
img50
Miejsc
nocleg-
owych
Zobacz pełną prezentację obiektu

ul. Krupówki 12, Zakopane

Chłabówka 1 , Zakopane

ul.Wierchowa 2, Zakopane

ul. M.Zaruskiego 5, Zakopane

ul. Kościuszki 18, Zakopane

Czerwienne, Bachledówka 353, Zakopane

img

Konferencje w Tatrach

Piękne polskie Tatry co roku przyciągają wielu turystów nie tylko z różnych regionów Polski, ale również z całego świata. Niezwykły, górski klimat zachęca do relaksu i wypoczynku, ale sprzyja też spotkaniom biznesowym. Konferencja, szkolenie czy inne wydarzenie branżowe w sercu polskich Tatr to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Do wyboru jest 70 obiektów idealnych na każde spotkanie.
Tatry leżą na południu Polski i na Słowacji. Najpiękniejsze pod względem turystycznym i krajobrazowym jest ich wysokogórska część, pełna ciekawych atrakcji. Popularnym kierunkiem górskich wypadów jest Morskie Oko, a także Tatrzański Rezerwat Biosfery. Osoby z dobrą kondycją mogą wybrać się na zdobywanie szczytów, takich jak Giewont, Kozi Wierch czy Mnich. Warto również pójść na spacer do Doliny Chochołowskiej, Doliny Kościeliskiej, Doliny Roztoki czy Doliny Pięciu Stawów.

Latem tatry są idealne nie górskie wycieczki, zimą przyciągają miłośników narciarstwa. Będąc w Tatrach nie można zapomnieć o zwiedzaniu zimowej stolicy Polski – Zakopanego oraz wielu uroczych miejscowości znajdujących się w pobliżu. Tatry posiadają doskonale rozwiniętą infrastrukturę turystyczną. Wiele hoteli i pensjonatów posiada ofertę nie tylko dla turystów, ale również dla poszukujących sal konferencyjnych klientów biznesowych.

Dolina Chochołowska


Sale konferencyjne w Tatrach

W Zakopanem oraz okolicach znajdziemy 54 ośrodki konferencyjne, hotele oraz pensjonaty, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów imprez branżowych. W poszukiwaniu dużego, świetnie prosperującego ośrodka konferencyjnego w tatrach, warto sprawdzić ofertę Belvedere Resort & Spa w Zakopanem. Hotel znajduje się w dogodnej lokalizacji w Zakopanem. Na wynajem dla klientów biznesowych posiada 14 sal konferencyjnych o różnych powierzchniach. Największa sala może pomieścić nawet 700 osób. To doskonałe miejsce na dużą konferencję czy szkolenie dla kilkuset osób. W hotelu znajdują się cztery restauracje z różnym klimatem i ofertą – od staropolskich dań aż po egzotyczne smaki z różnych regionów świata. W przerwie między konferencyjnymi spotkaniami można korzystać z bogatej oferty spa & wellness z basenem, jacuzzi, saunami oraz zabiegami na twarz i ciało. Pobyt w hotelu jest też okazją do zwiedzania wyjątkowo urokliwych zakątków Zakopanego i nie tylko.

Belvedere Resort & Spa w Zakopanem


Ciekawą ofertę dla klientów biznesowych ma również zakopiański Hotel Redyk. To efektowny obiekt stylizowany na góralską chatę, położony w miejscu z przepięknym widokiem na Tatry. Uczestnicy konferencji w hotelu mogą korzystać z wielu dodatkowych atrakcji, jak kuligi z pochodniami, góralskie tańce i imprezy, spływ przełomem Dunajca czy wycieczka z przewodnikiem do Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Hotel Redyk


Sale konferencyjne z noclegiem w Tatrach

Aby poznać Tatry bliżej, warto spędzić w nich kilka dni. Dobrym pomysłem mogą więc być konferencje dwudniowe czy dłuższe szkolenia, które pozwolą uczestnikom na relaks i wypoczynek w górskim klimacie. Większość obiektów konferencyjnych zapewnia nie tylko świetne sale i kompleksową obsługę, ale również noclegi. Można skorzystać z oferty na przykład Ośrodka Konferencyjno-Wczasowego Bel Ami w Zakopanem, w którym znajduje się aż 130 miejsc noclegowych. Ośrodek położony jest kilkaset metrów od Wielkiej Krokwi i zakopiańskich Krupówek, a jednocześnie zapewnia wspaniałe widoki z okna.

Ośrodek Konferencyjno-Wczasowy Bel Ami w Zakopanem


Jeśli w samym Zakopanem i innych miejscach w Tatrach nie znajdziemy dogodnej lokalizacji, można rozejrzeć się w ofercie innych obiektów w Małopolsce. Warto zajrzeć chociażby do Krakowa, z którego do Zakopanego można dojechać w bardzo krótkim czasie. W województwie małopolskim znajdziemy aż 408 hoteli, pensjonatów i ośrodków konferencyjnych. Ich bogata i zróżnicowana oferta gwarantuje, że każdy organizator konferencji znajdzie miejsce idealne.

Dojazd

Ze względu na ogromny ruch turystyczny, polskie Tatry są świetnie skomunikowane z innymi regionami kraju i z resztą świata. Z różnych regionów Polski najszybciej do Zakopanego dostaniemy się jadąc autostradą lub drogami ekspresowymi do Krakowa, a dalej popularną Zakopianką. Osoby podróżujące transportem publicznym mogą wybrać kolej lub połączenia autobusowe. Jeśli natomiast ktoś na spotkanie przybywa z daleka, doskonałym rozwiązaniem będzie przylot na lotnisko Kraków-Balice.

Nasi partnerzy