Park Hotel Business & Pleasure

ul. Plantowa 1, 70-527 Szczecin(zachodniopomorskie)

tel.91 434 00 50

hotel@parkhotel.szczecin.pl

Miejsca noclegowe 61 miejsc noclegowych
architektura zabytkowaarchitektura zabytkowa
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
saunasauna
drink bardrink bar
basenbasen
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
sejfsejf
parkingparking
parking dozorowanyparking dozorowany
spaspa
rzutnik slajdówrzutnik slajdów
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
zestaw videozestaw video
komputerkomputer
faxfax
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

tel. 91 434 00 50, 693 720 154
e-mail: dyrektor@parkhotel.szczecin.pl
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Sala Bankietowa (Pokaż) 127
130
30
40
2 Sala Kominkowa (Pokaż) 42
40
20
3 Oranżeria (Pokaż)
20
20

Informacje

Do dyspozycji Gości biznesowych oddajemy trzy wielofunkcyjne, klimatyzowane sale. Każda z nich oferuje nowoczesne rozwiązania audiowizualne, bezprzewodowy dostęp do szybkiego Internetu i możliwość całkowitego zaciemnienia.
 
Sala Bankietowa
Sala przystosowana do organizacji konferencji dla nawet stu trzydziestu osób (w ustawieniu kinowym) lub mniejszych, przy jednym stole czy stole ustawionym w literę U. Idealnym rozwiązaniem dla organizacji szkoleń jest ustawienie szkolne – przy dwuosobowych stołach, dla trzydziestu osób. Z okien Sali Bankietowej roztacza się piękny widok na park. Sala Bankietowa sąsiaduje z Salą Okrągłą, w której znajduje się wyjście na patio. W Sali Okrągłej organizowane są także przerwy kawowe czy lunche w formie bufetu. 
 
Sala Kominkowa
Stanowi ona idealne miejsce do organizacji mniejszych spotkań biznesowych, np. szkoleń. Przy jednym długim stole zasiądzie w niej do trzydziestu dwóch osób, natomiast w ustawieniu kinowym, można w niej zorganizować spotkanie nawet dla czterdziestu osób. Sala jest klimatyzowana, co zapewni naszym Gościom komfort także w upalne dni. 
 
Oranżeria
Przepiękne, w całości przeszklone pomieszczenie, stanowi idealne tło niewielkich spotkań biznesowych, tak rozmów kwalifikacyjnych, jak i szkoleń. Z Oranżerii roztacza się piękny widok na patio Pod Kasztanem, z niego natomiast – na park. Możliwe ustawienia krzeseł i stołów w Oranżerii to kinowe oraz przy jednym długim stole – obydwa dla dwudziestu osób. 
 
SPA
Zapraszamy do naszego komfortowego i urokliwego SPA. Do dyspozycji Gości oddajemy kryty basen z przeciwprądem i hydromasażem, jacuzzi, łaźnię parową z fantastyczną aromaterapią, saunę suchą, podgrzewane leżanki oraz beczkę z zimną wodą. Czas spędzony w Park SPA gwarantuje osiągnięcie pełnej harmonii ciała i ducha, a nasi pracownicy dołożą wszelkich starań aby relaks był dla Państwa prawdziwą przyjemnością.

Voucher

Nasi partnerzy