ArtHotel Stalowa52

ul. Stalowa 52, 03-429 Warszawa(mazowieckie)

tel.881 221 059

events@stalowa52.pl

Miejsca noclegowe 47 miejsc noclegowych
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
drink bardrink bar
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
parking dozorowanyparking dozorowany
organizacja programu rozrywkowo - artystycznegoorganizacja programu rozrywkowo - artystycznego
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
komputerkomputer
drukarkadrukarka
kseroksero
dostęp do internetudostęp do internetu
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Sala 1 (Pokaż) 33
40
38
20
20
2 Sala 2 (Pokaż) 64
80
60
36
40

Informacje

Poszukujesz niebanalnej przestrzeni konferencyjnej? Chcesz znaleźć sale konferencyjne w Warszawie urządzone w nowoczesnym, loftowym stylu i zapewnić uczestnikom nocleg oraz catering? Prawdopodobnie zainteresuje Cię oferta ApartHotel Stalowa 52 – miejsca, w którym odbywają się najbardziej stylowe konferencje w Warszawie! 
ApartHotel Stalowa 52 jest wyjątkowym miejscem na konferencyjnej mapie Warszawy. To butikowy hotel, który mieści się w odrestaurowanej polsko-francuskiej kamienicy, wzniesionej jeszcze przed wojną na warszawskiej Pradze. Na charakter tego miejsca wpływa przede wszystkim oryginalny design. Nie bez znaczenia jest także atmosfera, która świetnie zdaje egzamin nie tylko podczas prywatnych pobytów, ale również podczas organizowanych tutaj eventów biznesowych, takich jak szkolenia czy konferencje w Warszawie.
 
 
Lokalizacja ApartHotel Stalowa 52
 
ApartHotel Stalowa 52 jest położony w dzielnicy Praga Północ. Taka lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd zarówno do ścisłego centrum stolicy, jak i w jej pozostałe rejony. Na szybkość i sprawność komunikacji wpływa między innymi fakt, że tuż przy kamienicy, w której mieści się ApartHotel Stalowa 52, znajduje się stacja metra oraz przystanki autobusowe i tramwajowe. Niedaleko stąd także na dworzec PKP Warszawa Wschodnia. W pobliżu znajduje się Stadion Narodowy, jeden z najsłynniejszych obiektów w Warszawie. 
 
Sale konferencyjne Warszawa – ApartHotel Stalowa 52
 
ApartHotel Stalowa 52 okaże się idealną przestrzenią dla osób, które szukają kreatywnych wnętrz na szkolenie czy konferencje w Warszawie. W ofercie tego obiektu znajdują się 3 klimatyczne sale konferencyjne: sala o powierzchni 126 mkw, idealna na wydarzenia dla nawet 80 osób; sala o powierzchni 63 mkw – dla grup do 50 osób; sala o powierzchni 60 mkw – dla grup do 30 osób. Łączna powierzchnia konferencyjna to 250 mkw. 
 
Wszystkie sale konferencyjne wyróżnia wyjątkowy wystrój wnętrz. Każda z nich gwarantuje dostęp do światła dziennego. Wyposażone są w sprzęt audio-wizualny – między innymi w projektory multimedialne, ekrany, nagłośnienie, flipcharty oraz przybory piśmiennicze. Obiekt jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Posiada dozorowany parking, który pozostaje do wyłącznej dyspozycji gości.
 
 
Baza noclegowa w ApartHotel Stalowa 52
 
Zaplecze noclegowe, jakim może pochwalić się ApartHotel Stalowa 52, pozwala na organizację nawet kilkudniowych szkoleń czy konferencji. W hotelu znajduje się 19 pokoi – typu standard, deluxe oraz superior – oferujących łącznie 42 miejsca noclegowe. Pokoje standard są przeznaczone dla 1 lub 2 osób. Każdy z pokoi posiada komfortowe miejsce do pracy, co będzie nie bez znaczenia dla gości, którzy przyjechali na konferencje w Warszawie. Pokoje deluxe posiadają dodatkowo kącik wypoczynkowy, w którym znajduje się wygodna kanapa albo fotel. Pokoje superior to pokoje a

Voucher

Nasi partnerzy