Arena Gliwice

ul. Akademicka 50, 44-100 Gliwice(śląskie)

tel.32 444 26 00

info@arenagliwice.com

Miejsca noclegowe - miejsc noclegowych
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
siłowniasiłownia
dyskoteka/dancingdyskoteka/dancing
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
parkingparking
organizacja programu rozrywkowo - artystycznegoorganizacja programu rozrywkowo - artystycznego
fitnessfitness
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

e-mail: vkazmierska@arenagliwice.com, aburczy@arenagliwice.com
tel: 887 558 907, 607 928 447
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Arena Główna (Pokaż)
24000
2 Mała Arena (Pokaż)
3000
3 Sala Gemini (Pokaż) 170
110
140
70
60
4 Hole i Foyer (Pokaż)
5 Sala Panorama (Pokaż) 136
90
100
50
50
6 Sala Maximus (Pokaż) 190
100
150
70
70
7 Sala Cogito (Pokaż) 107
70
70
50
80
8 Strefa Premium (Pokaż)

Informacje

Arena Gliwice to nowoczesny obiekt przeznaczony do organizacji wydarzeń biznesowych, sportowych oraz widowiskowych.  Największym atutem, poza wszechstronnością, jest jego położenie w pobliżu najważniejszych szlaków komunikacyjnych jak: autostrady A4, A1 i DTŚ. Dzięki temu dojazd z największych miast w Polsce nie jest kłopotliwy. Kompleks zapewnia 555 tys. m3 wielofunkcyjnej powierzchni. Należy do największych tego typu obiektów na Górnym Śląsku.

Multi funkcyjność obiektu pozwala na organizację różnego rodzaju wydarzeń np.: imprez muzycznych, wydarzeń sportowych, prezentacji wystaw oraz wszelkiego rodzaju targów. Funkcjonalność areny pozwala na organizację kilku wydarzeń w jednocześnie. Jest to możliwe dzięki zastosowanym nowoczesnym rozwiązaniom technicznym. Dzielenie i łączenie przestrzeni jest prostym sposobem na dostosowanie powierzchni do wymagań organizatora. Dla gości zmotoryzowanych przygotowano ponad 700 miejsc parkingowych.

Arena Główna, połączona z Małą Areną, pozwala na organizację wydarzenia dla kilku tysięcy osób, na powierzchni przeszło 10 tys. mkw. Foyer, przestronne hole oraz promenady dodatkowo zwiększają dostępne miejsce eventowe, oraz pozwalają na nieszablonowe rozwiązania techniczne czy przestrzeń reklamową. Zastosowano tu najnowocześniejsze systemy nagłośnieniowe, oświetleniowe oraz zapewniające przekaz audiowizualny.

Mniejsze sale konferencyjne sprzyjają organizacji bardziej kameralnych spotkań. Sala Drewniana, z eleganckim wykończeniem wnętrza, z mobilnym system ścian pozwala na organizację dwóch wydarzeń jednocześnie.  Sale Panorama, Cogito i Maximus sprawdzają się podczas organizacji spotkań rad nadzorczych czy prelekcji w mniejszym gronie. Każda dysponuje wysokiej klasy sprzętem konferencyjnym i nagłośnieniowym.

W ofercie Areny Gliwice znajdują się również Loże VIP i Strefy Premium, stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach, pragnących sporej dawki prywatności. Mogą pełnić również role reprezentacyjne.

To także miejsce na firmowe integracje podczas meczów koszykówki, siatkówki, futsalu czy wspinaczki na profesjonalnie przygotowanej ściance.

Na terenie Areny Gliwice działają dwie restauracje, zapewniające nie tylko wyśmienite jedzenie, ale również nieprzeciętne widoki. Przestrzeń restauracyjna może zostać przekształcona w strefę networkingową. Restauracja Scena Smaków zapewnia bogate menu, catering oraz organizację przerw kawowych i lunchy podczas trwania konferencji.

DOSTĘPNA ILOŚĆ MIEJSC

Arena Główna – 17 000 miejsc siedzących na widowni, 7 000 miejsc stojących na płycie

Mała Arena- 1 000 miejsc siedzących na widowni, 2 000 miejsc stojących na płycie

 

Nasi partnerzy