BCC Events Pałac Lubomirskich

Plac Żelaznej Bramy 10, 00-136 Warszawa(mazowieckie)

tel.22 58 26 130 lub 134

centrum_promocji@bcc.org.pl

Miejsca noclegowe - miejsc noclegowych
architektura zabytkowaarchitektura zabytkowa
parking strzeżonyparking strzeżony
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
parkingparking
organizacja programu rozrywkowo - artystycznegoorganizacja programu rozrywkowo - artystycznego
rzutnik slajdówrzutnik slajdów
projektor komputerowyprojektor komputerowy
panel ciekłokrystalicznypanel ciekłokrystaliczny
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
zestaw videozestaw video
kseroksero
dostęp do internetudostęp do internetu
hotspothotspot

Rezerwacja sali konferencyjnej:

Tel.: 22 58 26 130 lub 134, E-mail: centrum_promocji@bcc.org.pl
Strona www: http://www.bccevents.pl/#palac-lubomirskich
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Klubowa Duża (Pokaż) 98
100
50
30
2 Hiszpańska (Pokaż) 90
50
80
50
30
3 Angielska (Pokaż) 153
100
180
80
45
4 Klubowa Mała (Pokaż) 56
50
5 Salonik VIP (Pokaż) 21.6
8
6 Francuska (Pokaż) 51
50
7 Niemiecka (Pokaż) 54
60
8 Taras (zadaszony) (Pokaż) 144
150

Informacje

OPIS OBIEKTU                                                                                                   
 
BCC Events Pałac Lubomirskich to idealne miejsce do przeprowadzenia konferencji, kongresów, spotkań firmowych, szkoleń i warsztatów w Warszawie. Obiekt posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu wysokiej jakości usług dla podmiotów sfery biznesowej oraz w profesjonalnej organizacji prestiżowych wydarzeń. Unikatowy Pałac dysponuje znakomicie przygotowanymi, stylowymi salami konferencyjnymi, strzeżonym parkingiem oraz zapleczem kateringowym. 
 

Zapraszamy do organizacji imprez okolicznościowych (przyjęcia weselne, bankiety, imprezy rodzinne).

 

 
OPIS ZAPLECZA NA KONFERENCJE BCC EVENTS PAŁACU LUBOMIRSKICH W WARSZAWIE                                                                                                        
 
Przestrzeń konferencyjna BCC Events Pałacu Lubomirskich składa się z siedmiu eleganckich sal, recepcji oraz przestronnego tarasu. Pomieszczenia charakteryzują się dużą funkcjonalnością, estetycznymi wnętrzami, nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi oraz doskonałej jakości wyposażeniem. Klienci mogą korzystać z sal w systemie całodobowym, a duża swoboda aranżacyjna przestrzeni gwarantuje możliwość jej maksymalnego dostosowania do charakteru wydarzenia. Centrum konferencyjne obiektu przystosowane jest do wymagań osób niepełnosprawnych.
 
Największym pomieszczeniem na konferencje BCC Events Pałacu Lubomirskich w Warszawie jest Sala Angielska, której powierzchnia wynosi 160 mkw. Klimatyzowane pomieszczenie przeznaczone jest na spotkania dla grup do 180 osób w ustawieniu teatralnym. Sala Angielska funkcjonuje razem z 45-metrową Salą Francuską oraz 50-metrową Salą Niemiecką, które są w stanie pomieścić odpowiednio do 50 i 60 osób. Kolejnym pomieszczeniem oferowanym przez Pałac jest Sala Hiszpańska o metrażu równym 96 mkw. Pomieszczenie to pozwala zorganizować wydarzenia dla 80 uczestników. 
 
Starannie przygotowane zaplecze konferencyjne BCC Events Pałacu Lubomirskich dysponuje również idealną przestrzenią do przeprowadzenia kameralnych spotkań biznesowych. Jest nią klimatyczny Salonik Amerykański, który przeznaczony jest dla grup do 6 osób. Ponadto w obiekcie znajdują się również dwie Sale Klubowe: Duża – mogąca pomieścić do 100 gości oraz Mała – posiadająca bezpośrednie wyjście na taras, w której możliwe jest zorganizowanie spotkania dla 50 uczestników. 
 
Poza stylowymi salami konferencyjnymi BCC Events Pałac Lubomirskich w Warszawie przygotował dla klientów funkcjonalną recepcję oraz przestronny taras. Przestrzeń recepcyjna może służyć podczas wysokiej klasy spotkań biznesowych, a także być wykorzystana w formie dodatkowego miejsca na przerwy kawowe. Ponad 150-metrowy zadaszony taras idealnie sprawdza się jako miejsce przygotowywania koktajli, lunchów, grilla oraz przerw kawowych. 
 
OPIS OKOLICY                                                                                                    
 
BCC Events Pałac Lubomirskich zlokalizowany jest w Warszawie przy Placu Żelaznej Bramy 10. Położenie obiektu na Śródmieściu, w odległości zaledwie 400 m od Placu Bankowego, gwarantuje znakomite połączenie komunikacyjne z najważniejszymi punktami miasta. Dotarcie do Pałacu możliwe jest zarówno metrem, tramwajem, autobusem, jak i samochodem. Odległość dzieląca obiekt od Dworca Centralnego to jedynie 1 kilometr. W promieniu dwóch kilometrów od Pałacu znajduje się Pałac Kultury i Nauki oraz Pałac Prezydencki. 

Voucher

Nasi partnerzy