Centrum Biznesowe Chmielna

ul. Chmielna 132/134, 00-805 Warszawa(mazowieckie)

tel.22 489 52 06, 723 001 130

konferencje@inoffice.pl

Miejsca noclegowe - miejsc noclegowych
rzutnik pismarzutnik pisma
rzutnik slajdówrzutnik slajdów
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

telefonicznie, mailowo
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Premium (Pokaż) 32
28
23
16
2 Chmielna (Pokaż) 34
20
16
16
3 Instant (Pokaż) 12
3

Informacje

Opis obiektu                                                                                                      
 
Centrum Biznesowe Chmielna to sale konferencyjne w Warszawie, których wynajem wchodzi w skład oferty Inoffice Group. Centrum oddano do użytku w grudniu 2013 roku – odpowiada zatem najnowszym trendom aranżacji przestrzeni konferencyjnych. Jest nie tylko nowocześnie urządzone, ale i funkcjonalne, co wpływa na komfort uczestników i ich zadowolenie z organizowanych tutaj wydarzeń. Centrum Biznesowe Chmielna oferuje również atrakcyjne pakiety na wynajem sal konferencyjnych,  indywidualnie dopasowane do potrzeb Klienta. 
 
Centrum Biznesowe Chmielna – sale konferencyjne w Warszawie                        
 
Centrum Biznesowe Chmielna doskonale sprawdzi się przy organizacji spotkań biznesowych, takich jak szkolenia, warsztaty, spotkania VIP czy kameralne konferencje w Warszawie. Do dyspozycji gości pozostają 3 sale konferencyjne:  Chmielna (o powierzchni 34 mkw), Premium (o powierzchni 32 mkw) oraz Instant (o powierzchni  12 mkw). Wnętrza Centrum Biznesowego Chmielna zaprojektowano z myślą o spotkaniach dla grup od 3 do 28 osób – w zależności od ustawienia (litera U, teatralne lub szkolne).
 
W cenie wynajmu uwzględnione jest profesjonalne wyposażenie sal konferencyjnych oraz nowoczesny sprzęt multimedialny, taki jak rzutniki pisma, rzutniki slajdów, flipcharty i nagłośnienie. Wszystkie trzy sale konferencyjne posiadają indywidualnie sterowaną klimatyzację, mają również dostęp do światła dziennego. Cena wynajmu uwzględnia także parking w garażu podziemnym dostępny dla uczestników. W całym centrum biznesowym jest bezpłatnie dostępny szerokopasmowy Internet bezprzewodowy.
 
Atutem Centrum Biznesowego Chmielna są nie tylko świetnie wyposażone sale konferencyjne w centrum Warszawy, ale także wykwalifikowany personel, który oferuje pełne wsparcie techniczne podczas organizowanego tutaj spotkania. W recepcji, która znajduje się tuż przy wejściu, przeszkoleni pracownicy Centrum Biznesowego Chmielna powitają uczestników szkolenia czy konferencji, będą również czuwać, aby event biznesowy przebiegał w jak najlepszej atmosferze i bez zakłóceń. Do dyspozycji gości będą także dwie kuchnie, a w nich – świeżo zmielona kawa i szeroki wybór herbat. 
 
Lokalizacja                                                                                                          
 
Centrum Biznesowe Chmielna, jak sama nazwa wskazuje, mieści się przy ulicy Chmielnej, pod numerem 132/134. Jest to ścisłe centrum Warszawy – trudno o lepiej zlokalizowane sale konferencyjne w Warszawie! Dworzec PKP Warszawa Centralna i Centrum Biznesowe Chmielna dzieli zaledwie około 15-minutowy spacer, w pobliżu znajdują się także liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, a także stacja metra.

Voucher

Nasi partnerzy