Centrum Konferencyjne Zebra Tower

ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa(mazowieckie)

tel.22 243 04 10

biuro@szkoleniowe-konferencyjne.pl

Miejsca noclegowe - miejsc noclegowych
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

Dział Sprzedaży
mail: biuro@szkoleniowe-konferencyjne.pl,
tel. 22 243 04 10, 730 001 062
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Duża Sala Konferencyjna 100m2 (Pokaż) 100.4
30
50
34
30
2 Mała Sala Konferencyjna 50m2 (Pokaż) 50.2
25
14
3 Laboratorium Kreatywne 40m2 (Pokaż) 47.3
20
4 Sala Zarządowa (Pokaż) 15.2
6
6
6
6
5 Sala Kwiatowa (Pokaż) 14.8
6
6
6
6
6 Sala Transparentna (Pokaż) 18.9
6
6
6
6
7 Klub Przedsiębiorcy (Pokaż) 30
10
10
10
10
8 Sala Panoramiczna (Pokaż) 7.7
4
4
4
4

Informacje

Sale konferencyjne z oferty WE EVENT w Zebra Tower
 
1. Duża Sala Konferencyjna o powierzchni 100m2 w rzucie z góry wygląda jak podkowa i jest w 100% przeszklona. Ponad 75% przeszkleń to okna (część obła podkowy), a pozostałe 25% to szklana ścianka, dla komfortu uczestników, częściowo oklejona mleczną folią. Na wyposażeniu Dużej Sali Konferencyjnej jest 50 krzeseł oraz 17 stołów. Pozwala to na komfortowe usadzenie w układzie teatralnym 50 osób oraz 17 w układzie szkolnym. Na życzenie klienta sala może zostać doposażona w dodatkowe krzesła, tym samym tworząc do 80 miejsc  siedzących.
 
2. Mała Sala Konferencyjna o powierzchni 50m2 stanowi połowę Dużej Sali. W wyniku rozstawienia dźwiękoszczelnej ścianki na 12 piętrze w Zebra Tower mogą powstać dwie symetryczne, 50-metrowe, sale konferencyjne. W zależności od preferencji klienta, do wyboru jest sala z widokiem na prawobrzeżną lub lewobrzeżną część Warszawy.
 
3. Laboratorium Kreatywne to jedyne w swoim rodzaju przestrzeń, w której organizowane są kreatywne spotkania z racji wyposażenia sali. Do dyspozycji gości jest 20 puf Sako, 2 hamaki oraz wanna wypełniona kolorowymi poduszkami. Wykładzina jest imitacją trawy, dlatego też w sali tej powstają pomysły, które nie powstałyby gdzie indziej.
 
Sale szkoleniowe z oferty WE EVENT w Zebra Tower
 
1. Sala Zarządowa to 15-metrowa przestrzeń, w której głównym elementem wyposażenia są skórzane, obrotowe krzesła oraz duży drewniany stół. Sala posiada duże okna, sięgające od podłogi aż po sam sufit z widokiem na Pola Mokotowskie.
 
2. Sala Kwiatowa to kolejna 15-metrowa przestrzeń, której cechą charakterystyczną jest obecność sześciu foteli obszytych tapicerką z kwiecistymi elementami. Na środku sali jest mały stolik kawowy. Widok z tej przestrzeni jest na Pola Mokotowskie.
 
3. Sala Transparentna to 20-metrowa przestrzeń z widokiem na Pola Mokotowskie. Stałym wyposażeniem salki szkoleniowej jest okrągły stół, a w koło niego sześć transparentnych krzeseł.
 
4. Klub Przedsiębiorcy ma powierzchnię 30m2 oraz widok na Pola Mokotowskie. Na stałym wyposażeniu Klubu Przedsiębiorcy jest barek, stolik kawowy oraz skórzane, kolorowe fotele z najwyższej jakości skóry. Sala ta bardzo często wykorzystywana jest na spotkania zarządu w godzinach służbowych, jak również na nieformalne spotkania wieczorne.
 
5. Sale Panoramiczne to dwie prawie 8-metrowe powierzchnie z widokiem na centrum Warszawy. W zależności od preferencji klienci rezerwują Lewą Panoramę z widokiem na Pałac Kultury lub Prawą Panoramę z widokiem na Stadion Narodowy. Salki te sprawdzają się do sesji fotograficznych oraz małych spotkań.
 
Lokalizacja Zebra Tower       
 
Zebra Tower jest budynkiem klasy A+ i mieści się tuż przy stacji Metro Politechnika. Ulokowanie budynku w Śródmieściu, tuż przy stacji metra sprawia, że dojazd z każdego miejsca Warszawy jest bardzo wygodny. Widoki z 12 piętra Zebra Tower sprawiają, że Centrum Konferencyjne i Szkoleniowe z oferty WE EVENT sprawdza się podczas nagrywania spotów reklamowych, filmów, seriali oraz organizacji formalnych i nieformalnych konferencji.
 
Na parterze budynku znajduje się restauracja oraz dwie kawiarnie. Jest to szczególnie ważne dla Klientów, którzy przychodzą na spotkanie w małych grupach i nie życzą sobie dostawy przerwy kawowej, czy cateringu.
 
Opinie o Zebra Tower

Iwona
Serdecznie pozdrawiam wszystkich pracowników i uczestników spotkania w Zebra Tower. Wspaniale przygotowane miejsce dla spotkań biznesowych i prywatnych niekrępujących rozmów. Mieliśmy okazję spotkać się w Sali Zarządowej. Przytulny gabinet, duży, masywny stół i bardzo wykwintne krzesła, a raczej fotele gabinetowe. Miejsce o wysokiej klasie, doskonale przygotowane na tego typu spotkania. Duży telewizor na wyposażeniu, tablica, flipchart, wszystko co niezbędne. Najbardziej urzekł mnie widok z okna, wspaniała panorama stolicy. Nasi Goście chyba również docenili nasze starania odnośnie wyboru miejsca, bo rozchodziliśmy się w niemal przyjacielskich nastrojach, co jest dziwne, bo wcześniejsze rozmowy i telekonferencje nie były takie różowe. Bardzo spodobało mi się to miejsce i profesjonalne podejście pracowników, praktycznie o nic nie trzeba było się martwić, wszystko poszło gładko, tak jak zaplanowaliśmy wcześniej. Jedno z najlepszych miejsc biznesowych, w jakich byłam do tej pory. Polecam wszystkim Zebra Tower.

Kamila
Dawno się tak nie naśmiałam i nie miałam tak odprężającego dnia w pracy. Szefostwo zorganizowało dla nas zajęcia integracyjne w Zebra Tower w Sali Kreatywnej. Oficjalnie to była burza mózgów, która miała nas pobudzić do kreatywnego myślenia i zintegrować. Więc teraz wyobraźcie sobie 7 kobietek w jednej Sali, ale jakiej Sali: potężne, mięciutkie pufy, leżaki, hamaki, basen z poduszkami, na podłodze wykładzina taka jak trawa, po prostu szaleństwo! Śmiałyśmy się non stop, ale faktycznie pod koniec zaczęły się jakieś ciekawe pomysły pojawiać. Super miejsce, najlepiej było położyć się na placach i patrzeć przez potężne okno na wspaniałą panoramę Warszawy. Całe centrum jest doskonale przygotowane, konferencje, czy spotkania firmowe i audyty, zawsze organizujemy w Zebrze, ale w Sali Kreatywnej można się zakochać, doskonałe odprężenie, świetna zabawa i rozluźnienie. Polecam wszystkim jako świetne spotkanie integracyjne, bo zabawa była przednia i chętnie powtórzyłabym to jeszcze raz, nawet jutro.

Ania
Profesjonalne sale konferencyjne i szkoleniowe, gabinety biznesowe, biura i inne przestrzenie firmowe, wszystko zebrane w jednym, prestiżowym miejscu. Polecam z czystym sercem usługi, jakie oferuje Zebra Tower. Doskonale przygotowane, wszystkie aspekty konferencyjne i biznesowe dokładnie przemyślane i dopracowane. Sale doskonale wyposażono i umeblowano ze smakiem i z klasą. Byłam na dwóch konferencjach i na spotkaniu rady nadzorczej i jestem urzeczona miejscem, tak powinno wyglądać prawdziwe centrum biznesowe.

Patryk
Bardzo lubię spotkania organizowane w Zebrze. Centrum Konferencyjne Zebra Tower jest przygotowane do chyba każdego wydarzenia firmowego i innych spotkań biznesowych, do tej pory byłem gościem kilku spotkań i konferencji i miałem okazje gościć w trzech różnych salach i każda byłą na plus w każdym aspekcie. Dobra lokalizacja, przemyślane rozwiązania, wygodne meble, bardzo profesjonalnie wszystko prowadzone i przygotowane, urządzenia nowoczesne, z wyższej Pólki można powiedzieć. Ja jestem bardzo zadowolony i ode mnie łapka w górę, klasa i elegancja.

 

Voucher

Nasi partnerzy