Malutkie Resort

Malutkie 31, 97-505 Dobryszyce(łódzkie)

tel. 44 681 11 88

biuro@malutkie.com

Miejsca noclegowe 150 miejsc noclegowych
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
organizacja piknikóworganizacja pikników
drink bardrink bar
korty tenisowekorty tenisowe
klub jeździeckiklub jeździecki
bilardbilard
organizacja programu rozrywkowo - artystycznegoorganizacja programu rozrywkowo - artystycznego
bezpłatny parkingbezpłatny parking
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

tel. 44 681 11 88, 663 901 139 mail: biuro@malutkie.com
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Duża - Sala Konferencyjna (Pokaż)
100
120
75
2 Średnia - Sala Konferencyjna (Pokaż)
42
60
36
3 Mała - Sala Konferencyjna (Pokaż)
25
30
18
4 Mini I- Sala Konferencyjna (Pokaż)
15
15
15
5 Mini II - Sala Konferencyjna (Pokaż)
6
6
6

Informacje

Sztuka udanego wypoczynku....
 
Tworząc Malutkie Resort przyświecała Nam  jeden cel:  stworzenie miejsca, które wypoczynek podniesie do rangi sztuki. Zapewniające wrażenia podobne do kontemplacji nieznanego wcześniej dzieła mistrza, urzekającego głębią i przemyślaną kompozycją, nasyconymi, ciepłymi, lecz stonowanymi kolorami, precyzyjną i naturalną kreską. Podobnie nasze dzieło - Malutkie Resort - odzwierciedla i uwypukla to, co najpiękniejsze w naturze.
 
Malutkie tylko z nazwy...
 
Malutkie Resort to dzieło naszego życia. W kurorcie położonym 80 km od Łodzi ulokowaliśmy nasze pasje, nasze marzenia, lata doświadczeń i  wytężonego wysiłku... Chcieliśmy stworzyć miejsce magiczne, bliskie ideałowi.  Czy nam się udało? - sprawdź sam...
 
Malutkie Resort - 20 hektarów nieskalanej natury, w którym piękno przyrody harmonijnie komponuje się z wygodą i komfortem.  Kompleks położony w malowniczej części  województwa łódzkiego serdecznie zaprasza zarówno gości hotelowych, uczestników konferencji i bankietów, jak i wczasowiczów, którzy pragną zaznać uroków życia z dala od miejskiego hałasu.
 
Luksusowe, komfortowe pokoje hotelowe, ciesząca się zasłużonym uznaniem restauracja, gospodarstwo agroturystyczne i przytulne domki góralskie od lat przyciągają rzeszę gości, którzy oczekują komfortu połączonego z piękną przyrodą i wieloma atrakcjami. Sala bankietowa i sale konferencyjne niemal każdego dnia wypełnione są świętującymi gości i uczestnikami szkoleń.
 
Na terenie ośrodka znajdują się:
  • Hala Sportowa / Tenisowa
  • Park Linowy, Tor Kartingowy
  • Wypożyczalnia Quadów
  • Stawy Rybne
  • Mini Zoo
  • Plac Zabaw
  • Boisko do Siatkówki Plażowej
  • kilka hektarów terenów zielonych i wiele innych elementów pomagających osiągnąć Państwu stan najwyższego odprężenia.
Tworząc Malutkie Resort kierowaliśmy się chęcią stworzenia miejsca idealnego, które zapewni wypoczynek i relaks każdemu.  Resort oferuje eleganckie, luksusowe, dalekie od snobizmu przestrzenie hotelowe (pokoje i apartamenty) utrzymane w najwyższym standardzie, restaurację i coctail bar oraz komfortowe sale konferencyjne i  bankietowe. Wszystko to zostało harmonijnie połączone z ludowym duchem i atrakcjami gospodarstwa agroturystycznego - stadniną koni z ponad stuletnią tradycją, pełnymi uroku góralskimi domkami kempingowymi, biesiadną altaną z prawdziwym piecem chlebowym i piwniczką. Wszystko to okraszone jest dyskretną i przyjazną obsługą, otoczone pięknymi lasami.
 
Malutkie Resort kładzie także nacisk na cykliczne imprezy oraz wydarzenia sportowe. Jesteśmy częścią środowiska lokalnego, które regularnie wspieramy poprzez imprezy charytatywne. Organizujemy cieszące się znacznym powodzeniem obozy tenisowe i obozy jeździeckie oraz cykliczne amatorskie zawody sportowe. Z naszych usług korzysta wiele firm i instytucji organizujących konferencje i wyjazdy integracyjne oraz eventy, a także goście indywidualni organizujący w naszych salach wesela i bankiety.

Voucher

Nasi partnerzy