Mineral Hotel**** Malinowy Raj

Partyzantów 18 A, 28-131 Solec Zdrój(świętokrzyskie)

tel. 41 378 99 00, 41 378 99 99

recepcja@malinowyraj.com

Miejsca noclegowe 222 miejsca noclegowych
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
saunasauna
basenbasen
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
sejfsejf
parkingparking
organizacja programu rozrywkowo - artystycznegoorganizacja programu rozrywkowo - artystycznego
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
nagłośnienienagłośnienie
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

tel. 41 378 99 09, 517 207 669 mail: stawecki@malinowyraj.com
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Sala konferencyjna 1+2 (Pokaż) 200
96
180
2 Sala konferencyjna 1 (Pokaż) 100
48
80
3 Sala konferencyjna 2 (Pokaż) 100
48
80

Informacje

Mineral Hotel****Malinowy Raj oferuje nie tylko doskonałe zakwaterowanie oraz dostęp do jednego z najlepszych w rejonie Centrum Medycznego ale również kompleksowe usługi w zakresie organizacji szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych bez konieczności opuszczania hotelu.
 
Na terenie obiektu znajduje się 200 m2 sala konferencyjna z możliwością podziału na dwie mniejsze.
 
Sala konferencyjna wyposażona jest w najnowsze rozwiązania technologiczne z zakresu nagłośnienia i oświetlenia oraz najwyższej jakości sprzęt multimedialny i konferencyjny. Sala konferencyjnych ma dostęp do naturalnego światła i widok na ogród otaczający hotel.
 
Oferujemy organizację najbardziej kompleksowych scenariuszy imprez. Organizujemy firmowe imprezy integracyjne, firmowe wyjazdy integracyjne, wyjazdy firmowe, eventy, zajmujemy się organizacją kongresów i organizacją imprez rekreacyjnych.
 
Pokoje
Do dyspozycji oddajemy doskonale wyposażone pokoje oraz apartamenty. W każdym z nich znajduje się mnóstwo funkcjonalnej przestrzeni oraz udogodnienia, które pozwolą wszystkim komfortowo spędzać czas w naszym hotelu.
 
Restauracja
Nasza restauracja oferuje dania kuchni europejskiej z elemantami kuchni polskiej. Śniadania podawane są w formie bogatego bufetu. Oboady oraz kolacje serwowane są A la carte. W porze obiadowej można będzie wybrać sugerowane dania dnia w atrakcyjnych cenach.
 
Centrum Medyczne
W Centrum Medyczny korzystać można z szerokiej gamy zabiegów m.in. z zakresu balneoterapii, kinezyterapoo, kąpieli solankowych i siarczkowych oraz różnych form masażu. Zabiegi dostępne w Centrum Medycznym kompleksowo zadbają zarówno o twoje zdrowie jak i samopoczucie.
 
Baseny Mineralne
Baseny z najsilniejszą na świecie leczniczą wodą siarczkową - jakiej nie spotkasz w żadnym innym polskim i zagranicznym uzdrowisku.

Nasi partnerzy

(C) 2017 salekonferencyjne.pl