ul. Niegocińska 7, 11-500 Wilkasy(warmińsko-mazurskie)

tel.(087) 428-04-54

recepcja@resortniegocin.pl

Miejsca noclegowe - miejsc noclegowych
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
saunasauna
organizacja piknikóworganizacja pikników
basenbasen
parkingparking
fitnessfitness
spaspa
rzutnik pismarzutnik pisma
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Niebieska (Pokaż) 614
150
90
2 Pomarańczowa (Pokaż)
60
40
3 Świteź (Pokaż)
80
50

Informacje

Resort Niegocin jest malowniczo położonym ,całorocznym ośrodkiem wypoczynkowo-konferencyjnym, którego tradycje sięgają czasów przedwojennych. Lokalizacja na skraju sosnowego lasu w urokliwej miejscowości Wilkasy nad jeziorem Niegocin sprzyja nie tylko udanym eventom, ale tez chwilom relaksu.

Resort od lat przyciąga swą wyjątkową lokalizacją i profesjonalną ofertą, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Obiekt  znajduje się na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich,  zaledwie 6 kilometrów od dzieli go od centrum Giżycka – miasta określanego mianem letniej stolicy Warmii i Mazur. 

Sale konferencyjne w ośrodku są położone w sosnowym lesie, w oddzielnym budynku. Każda z sal jest wyposażona w ekran rozwijany, TV, flipchart, nagłośnienie oraz rzutnik. Dwie z nich mają również tablicę przesuwaną.

Obiekt posiada rozbudowaną bazę noclegową, składającą się z domków letniskowych, bungalowów czy Apartamentów. Pokoje hotelowe znajdują się w głównym budynku Resortu - "Domu Świteź".  Znajduje się tu również recepcja oraz restauracja.

Bogate zaplecze sportowe oraz SPA pozwoli na relaks po długiej i męczącej konferencji. Do dyspozycji gości oddano: sauny (sucha i parowa), słoneczną łąkę oraz jacuzzi. 

Voucher

Nasi partnerzy