Stare Sady Port & Chillout

Stare Sady 13f, 11-730 Mikołajki(warmińsko-mazurskie)

tel.602 425 723

apartamenty@grupaamax.pl

Miejsca noclegowe 50 miejsc noclegowych
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
organizacja piknikóworganizacja pikników
drink bardrink bar
parkingparking
organizacja programu rozrywkowo - artystycznegoorganizacja programu rozrywkowo - artystycznego
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

mail: jbaginski@grupaamax.pl telefon: 607 948 474
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Chill Room (Pokaż) 50
40
50
30
40

Informacje

Opis obiektu

Stare Sady Port & Chillout - kameralny ośrodek wypoczynkowo - konferencyjny, położony w spokojnej miejscowości Stare Sady, nad brzegiem Jeziora Tałty, zaledwie 6 km od Mikołajek - jednego z najbardziej rozpoznawalnych miejsc turystycznych na mapie Polski.

Położenie w cichym otoczeniu zapewnia doskonałe warunki do odpoczynku, relaksu i wyciszenia dla Gości indywidualnych, a sąsiedztwo Mikołajek, nazywanych stolicą Mazur, sprzyja przygotowaniu ciekawych spotkań firmowych związanych z aktywnością na wodzie dla grup zorganizowanych.

Pokoje

Baza noclegowa to maksymalnie 50 miejsc noclegowych w 13 luksusowych pokojach i 4 apartamentach. Pokoje są komfortowo wyposażone - zapewniają Gościom wypoczynek na wysokim poziomie.

Sala konferencyjna

Stare Sady Port & Chillout dysponuje kameralną salą konferencyjną, która doskonale sprawdza się przy organizacji spotkań dla grup do 50-stu osób. Sala wyposażona jest w rzutnik multimedialny, ekran, telewizor i flipchart.

Restauracja

Dumą obiektu jest Restauracja pod Jabłoniami, serwująca pyszne i zdrowe potrawy, przygotowywane w oparciu o miejscowe produkty i tradycyjne przepisy, zgodnie z zasadami slow food. Restauracja pod Jabłoniami to nie tylko przepyszne menu, ale również wyjątkowa atmosfera oraz profesjonalna obsługa. Szczególnie godne polecenia są dania z ryb, które zadowolą gusta największych smakoszy.

Usługi dodatkowe

Obiekt dysponuje rozległym terenem zielonym ze strefą chillout wyposażoną w hamaki i leżaki, doskonałą do wypoczynku. Istnieje możliwość przygotowania grilla, ogniska nad brzegiem jeziora lub pokazu live cooking, dla aktywnych - wypożyczenia rowerów lub jachtów i innego sprzętu wodnego, rodziny z dziećmi z pewnością skorzystają z plaży i placu zabaw. Obiekt posiada również keję - dla Gości przypływających łodziami oraz parking - dla przyjeżdżających samochodami. 


 

Nasi partnerzy