Ośrodek Edukacji Ekologicznej „Lasy Janowskie”

ul. Bohaterów Porytowego Wzgórza 35, 23-300 Janów Lubelski

tel. (0-15) 8724 24 44

img    4
sal
konferen-
cyjnych
img   100
Największa
sala
img   92
Miejsc
noclegowych

Informacje

Ośrodek Edukacji Ekologicznej LASY JANOWSKIE w Janowie Lubelskim znajduje się w odległości ok. 2 km od centrum miasteczka. Położony wśród lasu stanowi znakomite miejsce do wypoczynku, organizacji spotkań, konferencji, szkoleń, warsztatów oraz imprez integracyjnych. Obiekt ten ma 96 miejsc noclegowych Na miejscu zapewniamy całodzienne wyżywienie i catering.                  

Ośrodek wyposażony jest w salę konferencyjną i sale studyjne przystosowane do prowadzenia zajęć o charakterze warsztatowym, organizacji prezentacji, wystaw czasowych i sesji posterowych oraz pracownię komputerową.

W pobliżu Ośrodka, w leśnym otoczeniu znajduje się zadaszone miejsce na ognisko. Zapraszamy do współpracy organizatorów konferencji, szkoleń, seminariów i spotkań integracyjnych.

Pracownicy naszego Ośrodka służą pomocą przy organizacji wszelkiego rodzaju imprez i spotkań, oraz wypraw do jednego z największych kompleksów leśnych w Polsce, jakim są Lasy Janowskie i Puszcza Solska.

Zapewniamy 92 miejsca noclegowe w pokojach dwuosobowych z łazienkami oraz 4 apartamentach.

 

Informacje na temat sal:

SALA KONFERENCYJNA

Sala znajduje się na II piętrze Ośrodka.  W budynku znajduje się winda, zatem sala jest dostępna dla osób niepełnosprawnych.

Obok Sali konferencyjnej znajduje się mała sal o wymiarach 7 x 5 m (pow. 35 m2 z wejściem z hallu i połączona drzwiami z salą konferencyjną. Umożliwia ona organizację cateringu bezpośrednio przy sali konferencyjnej, prowadzane zajęć w małych grupach, może także służyć jako biuro dla organizatorów konferencji.

SALA NR 50

Sala znajduje się na parterze, bezpośrednio przy wejściu głównym do budynku Ośrodka. Jest dostępna dla osób niepełnosprawnych. Umożliwia organizację spotkań, konferencji, warsztatów, zajęć integracyjnych sesji posterowych etc.

SALA NR 35

Sala znajduje się na pierwszym piętrze, nie jest dostępna dla osób niepełnosprawnych.

Inne obiekty - woj. lubelskie

SCSK Pół Ławy
Puławy
SCSK Pół Ławy
SCSK Pół Ławy

http://www.scsk.pl/

img   3
sale
konferen-
cje
img300
Naj-
większa
sala
img50
Miejsc
nocleg-
owych
Zobacz pełną prezentację obiektu
ARTIS Hotel & SPA
Zamość (lubelskie)
ARTIS Hotel & SPA
ARTIS Hotel & SPA
Logo ośrodka
img   6
sal
konferen-
cyjnych
img300
Naj-
większa
sala
img110
Miejsc
nocleg-
owych
Zobacz pełną prezentację obiektu

Nasi partnerzy