img

Centra konferencyjne z salami do wynajęcia w Mazowieckim w okolicach Warszawy

Hotel Chynów – okolice Warszawy

Przyjazne, kameralne miejsce na imprezę rodzinną lub szkolenie. Obiekt w otoczeniu parków krajobrazowych. Miejsce przyjazne na odpoczynek, nocleg i posiłek w podróży służbowej. Klimat zajazdu z restauracją serwującą dania lokalne.

Zaplecze konferencyjne Hotelu ChynówPrzestrzeń szkoleniową w tym obiekcie tworzą cztery sale konferencyjno- bankietowe, które można wykorzystać na szkolenia, konferencje, imprezy okolicznościowe. Odpowiedni układ krzeseł, stołów zapewnia miejsce na spotkania od 18 do 250 osób. Hotel oferuje 11 pokoi typu standard wraz z wi-fi oraz apartament o podwyższonym standardzie. Ponadto, dostępny parking. Oferta restauracyjna zapewnia obsługę szkoleń, konferencji oraz rodzinnych imprez.

Lokalizacja hotelu

Hotel Chynów mieści się przy ul. Głównej 74,05-650 Chynów.

Zachęcamy także do zapoznania się z listą obiektów posiadających sale szkoleniowo-konferencyjne w Warszawie.

Hotel Lamberton Business pod WarszawąMiejsce przyjazne na rodzinne imprezy okolicznościowe oraz imprezy biznesowe. Budynek dwu kondygnacyjny z dogodnie usytuowaną na parterze salą bankietową. Wystrój klasyczny z elementami w stylu vintage.

Zaplecze konferencyjne Hotelu Lamberton Business

Pełna oferta na organizację konferencji, szkoleń obejmuje opcję wynajmu 11 sal konferencyjnych z pełnym wyposażeniem multimedialnym. Sala bankietowa do 250 osób. Hotel oferuje nocleg w 102 pokojach w wi-fi dostępnym w całym obiekcie . Restauracja do 200 osób z menu otwartym na potrzeby gości z dietą wegetariańską lub bezglutenową. Ponadto ogród z altaną grillową, sprzyja spotkaniom na powietrzu. Wśród atrakcji, hotel oferuje salę bilardową oraz koncerty muzyki klasycznej. Dogodny, monitorowany parking do 200 miejsc.

Lokalizacja hotelu

Hotel Lamberton Business usytuowany jest 19 km od Warszawy. Dogodny zjazd z autostrady A2 i południowej obwodnicy S2. Adres: ul. Poznańska 492, 05-850 Ołtarzew.

Zobacz także inne sale konferencyjne w województwie mazowieckim.

Data publikacji: 08.07.2019

Nasi partnerzy